E-talons

E-talons

E-talons ir elektroniskā biļete, ko izmanto kā samaksas veidu par sabiedriskā transporta pakalpojumiem. Rīgas sabiedriskajā transportā e-talons pilnībā sāka darboties 2009. gada 1.maijā un ir derīgs visos Rīgas satiksmes sabiedriskā transporta līdzekļos.

Redaktors iesaka
'Rīgas Karte' vēlas ieviest iespēju ar e-talonu iepirkties kioskos  (18)
08.augusts 2011 09:19
Ar SIA "Rīgas satiksme" (RS) elektroniskām biļetēm jeb e-taloniem nākotnē varēs apmaksāt braucienus AS "Pasažieru vilciens" (PV) vilcienos pa visu Latviju un pastāvīgos (zilos) talonus izmantot kā elektroniskus makus, lai veiktu nelielus pirkumus veikalos un kioskos, kas atrodas dzelzceļa staciju un RS maršrutu pieturu tuvumā, stāstīja SIA "Rīgas Karte" (RK) valdes priekšsēdētājs Eriks Morizurs
Aptauja: rīdziniekiem tīk e-talons  (31)
06.aprīlis 2011 15:50
Vairums rīdzinieku e-talona lietošanu sabiedriskajā transportā uzskata par kopumā ērtu, liecina tirgus un sabiedriskās domas pētījumu centra SKDS februārī veiktās aptaujas dati, informē Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļa.
No rītdienas Rīgā transportā varēs lietot e-talonus  (73)
31.marts 2009 09:10
No trešdienas Rīgas sabiedriskajā transportā par braucieniem varēs sākt norēķināties, izmantojot jauno elektronisko norēķina sistēmu jeb e-talonus, vienlaikus saglabājot arī „veco” norēķina kārtību ar papīra biļetēm.