E-talons

E-talons

E-talons ir elektroniskā biļete, ko izmanto kā samaksas veidu par sabiedriskā transporta pakalpojumiem. Rīgas sabiedriskajā transportā e-talons pilnībā sāka darboties 2009. gada 1.maijā un ir derīgs visos Rīgas satiksmes sabiedriskā transporta līdzekļos.

Populārākie raksti
Nav korekti biļešu cenas paaugstināšanā vainot valsti, norāda Gerhards  (275)
16.janvāris 2015 18:42
Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Kaspars Gerhards (VL-TB/LNNK) uzskata, ka Rīgas domes rīcība, biļešu cenu paaugstināšanu sabiedriskajā transportā saistot ar valdības rīcību, nav korekta, skaidro Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijā.
Jau šovasar Rīgā elektrovilcienos varēs izmantot e-talonu  (23)
29.aprīlis 2013 16:01
Rīgas mērs Nils Ušakovs (SC) un satiksmes ministrs Anrijs Matīss pirmdien parakstīja nodomu protokolu par sadarbību, lai Rīgā elektriskajos vilcienos varēs izmantot e-talonus, kurus iedzīvotāji izmanto arī galvaspilsētas sabiedriskajā transportā, portālu "Delfi" informēja Rīgas domē.
Biļešu sadārdzināšanās nemainīs cilvēku pārvietošanās paradumus, uzskata eksperts  (67)
16.janvāris 2015 21:17
Braukšanas tarifu maksas palielināšana Rīgas sabiedriskajā transportā nemainīs cilvēku pārvietošanās paradumus, sacīja satiksmes eksperts un vides plānošanas speciālists Dainis Kreilis, komentējot lēmumu paaugstināt braukšanas tarifus Rīgā.