Edgars Kots

Edgars Kots

Edgars Kots ir Latvijas Televīzijas (LTV) ģenerāldirektors. LTV Kots darbojies jau kopš 1990. gada, veicot dažādus pienākumus, bet 2004. gadā kļuva par LTV ģenerāldirektora Ulda Gravas vietnieku. Kad Grava atstāja amatu, Kots tika iecelts par ģenerāldirektora vietas izpildītāju. Par ģenerāldirektoru viņš kļuva 2008. gadā.

Populārākie raksti
Robins Huds, Minhauzens, kazas un noklausītas sarunas – par ko Latvijā vajāti žurnālisti  (58)
15.novembris 2016 18:59
Pirmdien Latvijas Televīzijas raidījums “Aizliegtais paņēmiens” publiskoja stāstu par šī raidījuma žurnālisti, pret kuru policijā sākts kriminālprocess un kuras sarunas noklausītas saistībā ar žurnālistikas eksperimentu par Triju Zvaigžņu ordeņa piešķiršanas kārtību.
'Diena' pametīs Mūkusalas ielu; pārcelsies uz 'oligarhu' īpašumu Andrejsalā  (54)
30.septembris 2014 07:03
Koncerns " Diena " tuvākajā laikā pārcelsies uz jaunām telpām Andrejsalā, kas pieder ar Andri Šķēli un Aināru Šleseru saistītiem uzņēmējiem un Aivara Lemberga znotam, bet grupas uzņēmumu telpas Mūkusalas ielā 15 tiks nodotas nomniekiem.
Edgars Kots iegādājies laikrakstu 'Diena'  (66)
19.novembris 2015 16:33
Par laikraksta " Diena ", kultūras izdevuma KDi un žurnāla "Sestdiena" izdevēja SIA "Dienas mediji" vienīgo īpašnieku kļuvis līdzšinējais AS "Diena" valdes priekšsēdētājs Edgars Kots .