Edgars Šneps

Edgars Šneps

Edgars Šneps ir Latvijas Basketbola savienības (LBS) ģenerālsekretārs, kā arī bijušais basketbolists. Sportista karjeras laikā spēlējis vairākos klubos gan Latvijā, gan ārzemēs. Pārstāvāvējis arī Latvijas valstsvienību. Vairākas reizes kļuvis par Latvijas čempionu. Pēc karjeras beigšanas kļuva par funkcionāru un ir bijis Latvijas vīriešu basketbola izlases direktors, Latvijas Izglītības un zinātnes ministrijas valsts sekretāra vietnieks sporta jautājumos, kā arī Latvijas Basketbola savienības viceprezidents un ģenerālsekretārs.

Populārākie raksti
'Mad House' ar šiku atzīmē otro atdzimšanu  (116)
20.aprīlis 2013 10:38
Piektdienas, 19. aprīļa, vakarā viena no skaļākajām ballītēm norisinājās Vecrīgas klubā Mad House , kas vēra durvis jaunā veidolā pēc rekonstrukcijas darbu veiksmīgas pabeigšanas.
LBS nav pārliecināta par Bagatska atgriešanos izlases galvenā trenera amatā  (137)
14.septembris 2017 07:24
Nav izslēgts, ka Ainars Bagatskis varētu neatgriezties Latvijas vīriešu basketbola izlases galvenā trenera amatā, jo viņam ir potenciāls noslēgt labu līgumu Eiropā, kas krietni apgrūtinātu valstsvienības vadīšanu, norādīja Latvijas Basketbola savienības (LBS) ģenerālsekretārs Edgars Šneps .
Elīna Doļģe un Ivanāns līksmo alus ballītē  (43)
14.decembris 2012 13:44
Ceturtdien, 13. decembrī, Aldara ražotnē par godu jaunas alus šķirnes prezentācijai notika jautrs burziņš, kuru plašā pulkā apmeklēja arī sabiedrībā zināmi cilvēki.