Edgars Šneps

Edgars Šneps

Edgars Šneps ir Latvijas Basketbola savienības (LBS) ģenerālsekretārs, kā arī bijušais basketbolists. Sportista karjeras laikā spēlējis vairākos klubos gan Latvijā, gan ārzemēs. Pārstāvāvējis arī Latvijas valstsvienību. Vairākas reizes kļuvis par Latvijas čempionu. Pēc karjeras beigšanas kļuva par funkcionāru un ir bijis Latvijas vīriešu basketbola izlases direktors, Latvijas Izglītības un zinātnes ministrijas valsts sekretāra vietnieks sporta jautājumos, kā arī Latvijas Basketbola savienības viceprezidents un ģenerālsekretārs.

Redaktors iesaka
Šneps nomainīs Jaunupu LBS ģenerālsekretāra amatā  (7)
08.aprīlis 2009 12:33
Trešdien Latvijas Basketbola savienības (LBS) valde pieņēma līdzšinējā ģenerālsekretāra Edgara Jaunupa atlūgumu. Turpmāk šī amata pienākumus pildīs Edgars Šneps , vortālu "Delfi Sports" informēja LBS Sabiedrisko attiecību un mārketinga nodaļa.
Šneps pamet IZM valsts sekretāra vietnieka amatu  (55)
05.decembris 2008 17:56
Izglītības un zinātnes ministrijas (IZM) valsts sekretāra vietnieks sporta jautājumos Edgars Šneps piektdien izbeidz darba attiecības ar IZM, informēja IZM valsts sekretārs Mareks Gruškevics.
LBS valdē ievēl arī Edgaru Šnepu un Gunti Šēnhofu  (9)
06.novembris 2008 15:31
Latvijas Basketbola savienības (LBS) padomes sēdē ceturtdien vienbalsīgi tika nolemts paplašināt valdes sastāvu un LBS valdē tika ievēlēti arī Edgars Šneps un Guntis Šēnhofs, vortālu "Delfi Sports" informēja LBS.