Edgars Zalāns

Edgars Zalāns

Edgars Zalāns ir latviešu arhitekts un politiķis, kurš pārstāvēja likvidēto Tautas partiju. Bijis vairāku Saeimu deputāts, kā arī Kuldīgas pilsētas domes priekšsēdētājs un Latvijas reģionālās attīstības un pašvaldību lietu ministrs.

Populārākie raksti
Mūžīgais jautājums – kā sadalīt un pārvaldīt Latviju?  (145)
25.novembris 2016 00:12
Līdz gada beigām Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijai ( VARAM ) ir jāvienojas ar pašvaldībām par turpmāko administratīvi teritoriālās reformas (ATR) īstenošanas ceļu. Portāls "Delfi" piedāvā ieskatu vietvaru dalīšanas ideju attīstībā kopš 2009. gada.
Šlesera atgriešanās: 'Mūs raksturo pieredze un patriotisms'  (475)
03.jūlijs 2014 12:15
Partija "Vienoti Latvijai" gaidāmajās Saeimas vēlēšanās nenosauks vienu premjera kandidātu, bet gan cer, ka tas būs viens no pieciem partijas sarakstu līderiem reģionos, ceturtdien, 3.jūlijā, partijas preses konferencē atklāja politiskā spēka pārstāvji.
Ekspremjeri nestāsies Šlesera partijā, paziņo Godmanis  (208)
30.jūnijs 2014 08:01
Bijušais premjerministrs un kādreizējais Eiropas Parlamenta deputāts Ivars Godmanis gan startēs 12. Saeimas vēlēšanās no sava bijušā partijas biedra Aināra Šlesera vadītās partijas " Vienoti Latvijai ", taču negrasās kļūt par šīs partijas biedru.