Edmunds Krastiņš

Edmunds Krastiņš

Edmunds Krastiņš ir latviešu politiķis, kurš strādājis Latvijas finanšu ministra amatā. Pārstāvējis Latvijas Zemnieku savienību, kā arī likvidēto Tautas partiju. Vairākas reizes bijis Rīgas Domes deputāts. Karjeras laikā darbojies arī vairākos Latvijas uzņēmumos.

Populārākie raksti
'Gultā ar Krūmiņu': soctīklotāji satriekti par uzņēmēja atklātumu un blēžu izgaismošanu  (205)
11.oktobris 2016 22:43
"Es zinu, ka neesmu neko izdarījis. Savu naudu atdodu tam, kam es gribu. Es naudu dodu, jo gribu kaut ko uzlabot!" otrdien LTV raidījumam "1 pret 1" sacīja uzņēmējs Jūlijs Krūmiņš , kuru pagājušajā nedēļā aizturēja Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs ( KNAB ). Uzņēmējs neskopojās ar sulīgiem epitetiem un pat lamām, stāstot par Latvijas briesmīgo biznesa vidi un kukuļu izspiedējiem, kas sacēla pamatīgu vētru arī sociālajos tīkls.
Jūlija Krūmiņa grāmata: Valdības rekets un 300 latu alga 'tēvzemietim'  (217)
13.decembris 2016 00:10
Deviņdesmitajos gados Latvijā augstu vilni sita rekets, turklāt ne tikai noziedzīgajās aprindās – tajā laikā sākās arī valdības rekets. Tā savā grāmatā "Iļģuciema pašpuikas stāsti" raksta skandalozais pašmāju uzņēmējs Jūlijs Krūmiņš , kuru šoruden aizturēja Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs.
Edmunds Krastiņš par kukuli: murgi, Krūmiņš ir parasts blefotājs  (145)
12.oktobris 2016 13:41
Uzņēmējs Jūlijs Krūmiņš ir parasts blefotājs, kura teiktajā nav nekādas patiesības, portālam "Delfi" sacīja ekonomists Edmunds Krastiņš, kura vārdu uzņēmējs saistījis ar it kā 2 miljonu eiro kukuļa pieprasīšanu Andra Šķēles vārdā.