Edmunds Zivtiņš

Edmunds Zivtiņš

Edmunds Zivtiņš ir Latvijas Valsts policijas Prevencijas pārvaldes priekšnieks. Karjeras laikā bijis arī policijas pārvaldes apvienotā policijas pulka komandiera vietnieks un ceļu policijas priekšnieks.

Populārākie raksti
Ceļu policijas rallijs  (135)
07.aprīlis 2013 13:10
Ceļu policijas 75 gadu jubilejai par godu ceturtdien, 4. aprīlī, Krimuldas novadā norisinājās "Ceļu policijas rallijs", kurā ar patruļmašīnām piedalījās policisti ne tikai no Latvijas, bet arī pa vienai ekipāžai no tuvējām kaimiņvalstīm – Igaunijas , Lietuvas un Polijas .
Zivtiņš: avārija Garkalnē varēja būt vēl viena Zolitūde  (129)
27.oktobris 2015 14:52
Pirmdien Garkalnē notikusī avārija, kad riteņbraucēju grupa sadūrās ar automašīnām, varēja beigties daudz traģiskāk, un šim notikumam, līdzīgi kā Zolitūdes traģēdijai , nekavējoties jārosina nopietna diskusija atbildīgo institūciju pārstāvju un ekspertu starpā, kompleksi izvērtējot ceļu satiksmes normatīvus un vislielāko uzmanību pievēršot normām, kuras skar sportistu pavadīšanu treniņos uz šosejas, kā arī automašīnu, kuru gabarīti pārsniedz 7,5 tonnas, dalību ceļu satiksmē, sacīja bijušais Ceļu policijas priekšnieks Edmunds Zivtiņš .
Cilvēki iet bojā, jo nav fotoradaru, uzskata Zivtiņš  (317)
20.novembris 2013 08:31
Sabiedrībā atbalstītais lēmums pārtraukt fotoradaru izmantošanu uz ceļiem jau šogad rezultēsies ar bojāgājušo skaita pieaugumu, bet nākamgad tas būs vēl lielāks, intervijā laikrakstam " Diena " sacīja bijušais Ceļu policijas priekšnieks Edmunds Zivtiņš .