Egils Levits

Egils Levits

Egils Levits ir latviešu jurists un politologs, kurš ir Konstitucionālo tiesību komisijas vadītājs. Kopš 2004. gada Levits ir Eiropas Kopienu tiesas tiesnesis. Karjeras laikā Levits bijis Latvijas vēstnieks Vācijā, Austrijā, Ungārijā un Šveicē, kā arī Ministru prezidenta biedrs, tieslietu ministrs un Saeimas deputāts. No 1995. līdz 2004. gadam bija tiesnesis Eiropas Cilvēktiesību tiesā.

Populārākie raksti
Raimondu Vējoni ievēl par Latvijas Valsts prezidentu (vēsturiskas tiešraides arhīvs)  (748)
03.jūnijs 2015 02:00
Saeimas deputātu vairākums trešdien par Latvijas Valsts prezidentu ievēlēja līdzšinējo aizsardzības ministru Raimondu Vējoni, kuru šim augstajam amatam izvirzīja Zaļo un zemnieku savienība. Par Vējoni balsoja 55 deputāti, bet pret bija 42. Visās balsojuma kārtās Vējonis saņēma lielāko balsu skaitu, apsteidzot Nacionālās apvienības izvirzīto Egilu Levitu, "Saskaņas" virzīto Sergeju Dolgopolovu un Latvijas Reģionu apvienības izvirzīto kandidātu Mārtiņu Bondaru. "Delfi" piedāvā prezidenta vēlēšanu teksta tiešraides arhīvu.
Kura kļūs par nākamo Latvijas pirmo lēdiju?  (53)
03.jūnijs 2015 11:35
Trešdien, 3. jūnijā, iespējams, Saeima izlems, kurš kļūs par nākamo Latvijas prezidentu, kas nozīmē - viena no četru kandidātu kundzēm var kļūt par valsts pirmo lēdiju. Kādas ir pretendentes?
Četri kandidāti: Ko partijas šoreiz sagatavojušas prezidenta krēslam  (80)
25.maijs 2015 06:40
Svētdien oficiāli noslēgusies kandidātu izvirzīšana Valsts prezidenta vēlēšanām, kas notiks 3.jūnijā. Uz augsto amatu partijas izvirzījušas četrus kandidātus. Portāls "Delfi" analizē katra politiķa pieredzi, stiprās puses un trūkumus, kā arī izredzes tikt ievēlētam pirmajā kārtā jau nākamnedēļ.