Egils Levits

Egils Levits

Egils Levits ir latviešu jurists un politologs, kurš ir Konstitucionālo tiesību komisijas vadītājs. Kopš 2004. gada Levits ir Eiropas Kopienu tiesas tiesnesis. Karjeras laikā Levits bijis Latvijas vēstnieks Vācijā, Austrijā, Ungārijā un Šveicē, kā arī Ministru prezidenta biedrs, tieslietu ministrs un Saeimas deputāts. No 1995. līdz 2004. gadam bija tiesnesis Eiropas Cilvēktiesību tiesā.

Redaktors iesaka
Levits: demokrātijas kvalitāte Latvijā nav īpaši augstā līmenī  (55)
18.novembris 2011 11:36
Demokrātijas kvalitāte Latvijā nav īpaši augstā līmenī un tam ir vairāki iemesli, tostarp teju 20 gadus nesakārtotais partiju finansēšanas jautājums un sabiedrisko mediju kvalitāte, tā valsts svētkos intervijā Latvijas Radio piektdienas rītā atzina Konstitucionālo tiesību komisijas vadītājs un Eiropas Savienības tiesas tiesnesis Egils Levits .
Prezidents Bērziņš atjauno Konstitucionālo tiesību komisiju, ko turpinās vadīt Levits  (5)
10.oktobris 2011 16:22
Valsts prezidents Andris Bērziņš nolēmis atjaunot Valsts prezidenta paspārnē esošās Konstitucionālo tiesību komisijas darbību. Komisija turpinās strādāt līdzšinējā sastāvā un to vadīs Eiropas Savienības tiesas tiesnesis, Rīgas Juridiskās augstskolas profesors Egils Levits , portālu "Delfi" informēja Latvijas Valsts prezidenta kancelejas Preses dienestā.
Levitu atkal apstiprina ES tiesas tiesneša amatam  (17)
06.septembris 2011 12:14
Latviju Eiropas Savienības tiesā turpinās pārstāvēt tiesnesis Egils Levits , otrdien nolēma valdība.