Egons Dombrovskis

Egons Dombrovskis

Egons Dombrovskis ir pazīstams Liepājas Teātra aktieris. Viņš ne tikai aktīvi darbojas teātrī, bet arī filmējas Latvijā populāros seriālos un kinoflimās.

Populārākie raksti
Izrādes apskats: Svešais starp savējiem. 'Ziloņcilvēks' Liepājas teātrī  (6)
07.marts 2016 12:06
Uz patiesiem notikumiem balstīto stāstu par neārstējami kroplīgā cilvēka pakāpenisku iekļaušanos tradicionālās sabiedrības koordinātās aizspriedumainajā viktoriānisma laika Anglijā var risināt naturālisma estētikā, līdzīgi kā to izdarīja Deivids Linčs savā 1980. gada filmā, skatītājam liekot līdzpārdzīvot nelaimīgā radījuma mokošo eksistenci. Taču nav arī šķēršļu notikumus ar Džonu Meriku, kas neizskaidrojamās kaulu deformācijas dēļ ieguvis Ziloņcilvēka palamu, teatralizēt, tādējādi skatītāju atsvešinot no tēloto notikumu psiholoģiskā fona un cirka estētikas greizajos spoguļos liekot notiekošo uzlūkot distancēti.
Izrādes apskats: Īru stāsti un latviešu aktieri - 'Slazdā'  (18)
30.septembris 2013 06:02
Dailes teātris jauno teātra sezonu sācis ar intrigu – pirmajā jauniestudējumā, ko Mazajā zālē veidojis Jans Villems van den Boss, uzaicināti divi aktieri no Liepājas teātra. Taču, noskatoties "Slazda" pirmizrādi ar liepājniekiem Inesi Kučinsku un Egonu Dombrovski, intriga tikai aug augumā.
Liepājas teātra jauno sezonu atklās ar Dž.Dž.Džilindžera izrādi 'Divi kaili vīrieši'  (9)
27.augusts 2015 17:18
Liepājas teātra 109. sezonu režisora Konstantīna Bogomolva iestudējuma "Mēnesis uz laukiem" vietā atklās Dž.Dž.Džilindžera "Divi kaili vīrieši", preses konferencē par 2015./2016.gada sezonu stāstīja Liepājas teātra direktors Herberts Laukšteins.