Eimija Vainhausa

Eimija Vainhausa

Eimija Vainhausa bija pasaulslavena britu dziedātāja. Pirmo kritiķu uzmanību viņa izpelnījās pēc sava pirmā albuma izdošanas 2003. gadā, taču pasaules slavu viņa iemantoja, kad 2006. gadā izdeva albumu "Back to Black". Karjeras laikā mūziķe ieguva daudzus starptautiskus apbalvojumus un viņas singli kļuva par hītiem visā pasaulē. Vainhausai bija problēmas ar narkotikam un alkoholu, kas arī bija viņas galvenais nāves iemesls.

Redaktors iesaka
Iznākusi Vainhausas pēdējā dziesma  (14)
14.septembris 2011 16:54
Trešdien, 14. septembrī, britu dziedātāja Eimija Vainhausa (attēlā), kuras mūžs aprāvās šī gada jūlijā, atzīmētu savu 28. dzimšanas dienu, un par godu šim datumam klajā nākusi viņas pēdējā dziesma.
Eimija Vainhausa triumfē 'Grammy' balvas ceremonijā  (2)
11.februāris 2008 09:57
Eimija Vainhausa vakarnakt, 10. februārī notikušajā ikgadējā "Grammy" balvas pasniegšanas ceremonijā saņēmusi piecus Zelta Gramafonus, tai skaitā arī galvenajās kategorijā "Gada ieraksts" un "Gada labākā dziesma", rakstīts "Grammy" oficiālajā mājaslapā.
Vainhausa vienā vakarā triumfē divās mūzikas balvu pasniegšanas ceremonijās  (4)
20.septembris 2007 09:52
Skandalozā dziesminiece Eimija Vainhausa savā dzimtajā LOndonā viena vakara laikā ir triumfējusi divās prestižās mūzikas balvu pasniegšanas ceremonijās - "Music Of Black Origin Awards" jeb "MOBO" un "Vodafone Live Music Awards", ziņo ārvalstu mediji.