Eimija Vainhausa

Eimija Vainhausa

Eimija Vainhausa bija pasaulslavena britu dziedātāja. Pirmo kritiķu uzmanību viņa izpelnījās pēc sava pirmā albuma izdošanas 2003. gadā, taču pasaules slavu viņa iemantoja, kad 2006. gadā izdeva albumu "Back to Black". Karjeras laikā mūziķe ieguva daudzus starptautiskus apbalvojumus un viņas singli kļuva par hītiem visā pasaulē. Vainhausai bija problēmas ar narkotikam un alkoholu, kas arī bija viņas galvenais nāves iemesls.

Populārākie raksti
Foto izlase: Slavenības bez krūštura pludmalē  (65)
05.jūlijs 2013 13:51
Vasaras tveicē visas pasaules pludmalēs īsta paradīze ir pikantāku ainiņu cienītājiem, jo sievietes, ķerot saules starus, nereti tērpušās ne tikai pieticīgos bikini, bet izmetušās pavisam plikiņas.
10 video: Mūziķi sadod pa galvu skatītājiem  (34)
28.jūnijs 2013 09:55
Lai cik slavens būtu mūziķis, vienmēr atrodas cilvēki, kuri uz viņa koncertu iet tikai tāpēc, lai ūjinātu, svilptu, mestu tukšas pudeles vai vienkārši paņirgātos. Taču arī mūziķi ir cilvēki un dažreiz viņi mēdz atriebties.
Postošas attiecības un pasaules slava: Eimijas Vainhausas dzīve apreibinošo vielu varā
12.septembris 2017 20:36
Ja Eimijas Vainhausas dzīve nebūtu aprāvusies pāragri, dziedātāja šonedēļ svinētu savu 34. dzimšanas dienu. Bet arī līdz 27 gadu vecumam Eimija paspēja izdzīvot pat ļoti daudz sāpju un pārdzīvojumu vienam cilvēkam - narkotikas, postošas attiecības un cikliska mēģināšana savu dzīvi sakārtot, kas diemžēl neizdevās. Par lielisko talantu tumšo spēku ēnā turpinājumā.