Einars Repše

Einars Repše

Einārs Repše ir latviešu politiķis, kurš nodibināja partiju "Jaunais laiks", kas 2010. gadā iekļāvās partiju apvienībā "Vienotība". Repše karjeras laikā strādājis aizsardzības un finanšu ministra amatos, kā arī bijis Latvijas Ministru prezidents. No 1991. līdz 2001. gadam Repše bija Latvijas Bankas prezidents. Viņa vadībā 1992. gadā tika ieviests Latvijas rublis, bet 1993. gadā lats.

Redaktors iesaka
Repše, Jaunups, Titavs un līdzšinējie 'Vienotības' atbalstītāji nodibina jaunu biedrību  (291)
01.marts 2012 16:39
Ceturtdien nodibināta jauna sabiedriska organizācija "Latvijas attīstībai", par kuras vadītāju kļuvis ekspremjers un bijušais partijas "Jaunais laiks" (JL) līderis Einars Repše , bet dibinātāju vidū ir gan savulaik JL ietekmīgas figūras Edgars Jaunups un Dans Titavs, gan vairāki uzņēmēji, kuri publiski vairākkārt saistīti ar JL un "Vienotības" interesēm.
‘Jaunais Laiks’ aiziet no valdības (papildināts)  (1033)
06.aprīlis 2006 18:07
Trīs nedēļas pēc ″Jūrmalgeitas″ skandāla sākuma, kad atklātībā nākusi iespējamā Latvijas Pirmās partijas (LPP) līdera Aināra Šlesera saistība ar kukuļdošanu Jūrmalas mēra vēlēšanās, nespējot turpināt sadarbību ar LPP un rast kādu citu kompromisu, ″Jaunais Laiks″ nolēmis aiziet no valdības.
Repše atkāpjas no ministra amata  (535)
22.decembris 2005 18:31
Partijas "Jaunais laiks" (JL) priekšsēdētājs Einars Repše nolēmis atkāpties no aizsardzības ministrs amata un par to šodien personīgi informējis arī Valsts prezidenti Vairu Vīķi-Freibergu, apstiprināja Repše.