Ekonomikas ministrija

Ekonomikas ministrija

Ekonomikas ministrija ir vadošā valsts pārvaldes iestāde ekonomiskās politikas jomā. Tā atbild par vairākām valstij nozīmīgām jomām kā, piemēram, rūpniecību, tautsaimniecību, enerģētiku, ārējo ekonomisko politiku un iekšējā tirgus politiku.

Populārākie raksti
Mikrouzņēmumu gals: jaunajiem uzņēmējiem sola citu režīmu; startapiem – ambiciozāko atbalstu Baltijā  (247)
09.augusts 2016 06:16
Ekonomikas ministrija (EM) sagatavojusi jaunu piedāvājumu uzņēmējdarbības uzsācēju atbalstam, piedāvājot atšķirīgu pieeju startapiem – strauji augošiem tehnoloģiju uzņēmumiem un pārējiem, kas sāk cita veida uzņēmējdarbību. Par to, kas turpmāk notiks ar mikrouzņēmumu nodokļu režīmu, valdībai vēl būs jādiskutē, bet zināmā mērā uzņēmējdarbības uzsācēju atbalsts varētu būt tā aizvietotājs, sarunā ar portālu "Delfi" atzīst ekonomikas ministrs Arvils Ašeradens (V).
Monopola gals gāzes tirgū: kas no šodienas mainās iedzīvotājiem un uzņēmumiem  (124)
03.aprīlis 2017 00:05
Pēc tam, kad 20 gadus uzņēmumam " Latvijas gāze " bija tiesības būt vienīgajam gāzes piegādātājam Latvijā, no pirmdienas dabasgāzes tirgus tiek atvērts brīvai konkurencei.
84 000 eiro skaidras naudas uzkrājumi – ministriju galveno ierēdņu deklarācijas  (131)
28.jūlijs 2017 00:04
Valsts sekretāra vietnieka amata savienošana ar darbu valsts uzņēmumu padomē, kādas padotības iestādes vadīšana, zinātniskā darbība, kā arī desmitos tūkstošu eiro lēšami ienākumi, apjomīgi skaidras naudas uzkrājumi un dāvinājumi – portāls "Delfi" pēc Valsts ieņēmumu dienesta (VID) Publiskojamo datu bāzē pieejamās informācijas piedāvā iepazīties ar 13 ministriju valsts sekretāru un viņu vietnieku pērnā gada valsts amatpersonas deklarācijām.