ENAP

ENAP

Ekonomisko noziegumu apkarošanas pārvalde ir Valsts policijas Galvenās kriminālpolicijas pārvaldes struktūrvienība, kas nodarbojas ar valstī sarežģītāko ekonomisko noziegumu izmeklēšanu. ENAP pārziņā ir liela apmēra krāpšanu, viltotas naudas izgatavošanas un izplatīšanas, akcizēto preču nelikumīgas ražošanas un aprites apkarošana. ENAP izmeklē arī noziegumus kredītiestādēs un apkaro nelegāli iegūtu līdzekļu legalizēšanas gadījumus. Tāpat ENAP pārziņā ir kibernoziegumu un vides noziegumu izmeklēšana.

Populārākie raksti
'Ne viss ir zelts, kas spīd' jeb policijas lielākie viltojumu lomi  (19)
15.janvāris 2016 03:48
Šonedēļ Valsts policijas Ekonomisko noziegumu apkarošanas pārvalde ( ENAP ) paziņoja par viltotu zīmola "UGG" zābaku konfiscēšanu kādā no veikalā. Portāla "Delfi" rīcībā esošā informācija liecināja, ka apavi izņemti vienā no veikalu tīkla "Eiropas apavi" veikaliem .
Ardievas naudas atmazgātāju lielvalsts statusam: kurās bankās līdz šim atklāti pārkāpumi  (26)
24.novembris 2016 00:08
Lai gan "Swedbank" ir lielākā pēdējā laikā sodītā Latvijas banka, tomēr tā ir ne tuvu ne vienīgā. Kratīšanas, aizturēšanas un izmeklēšanas pēdējo pāris gadu laikā - Latvijai tuvojoties iestājai pasaules turīgāko valstu klubiņā Ekonomiskās sadarbības un attīstības organizācijā (OECD) un Finanšu un kapitāla tirgus komisijai pastiprinot kontroles pasākumus kredītiestādēs - kļuvušas par biznesa ziņu ikdienu.
Policija atklāj lielāko viltotas naudas spiestuvi Latvijas vēsturē  (76)
27.aprīlis 2016 16:46
Valsts policija (VP) aizturējusi divus naudas viltotāju grupējumus, atklājot lielāko viltotās naudas apjomu Latvijas vēsturē, portālu "Delfi" informēja VP.