Festivāls Baltijas pērle

Festivāls Baltijas pērle

Starptautiskais festivāls "Baltijas pērle", viens no senākajiem un vērienīgākajiem filmu festivāliem Baltijā, kas jau kopš 1993. gada iepazīstina Rīgas iedzīvotājus un viesus ar izcilākajiem veikumiem un spilgtākajām personībām Eiropas kino mākslā, kā arī ar kino klasikas mantojumu. Daudzveidīgā programma ir tradicionāli orientēta uz aktuāliem, intelektuāli rosinošiem un vēsturiski nozīmīgiem kinodarbiem.

2017. gadā "Baltijas pērle" notiek no 21. līdz 26. septembrim. Festivālam šogad piešķirts nosaukums "Leģendas". Tā viesu vidū būs Kannu kinofestivāla direktors Tjerī Fremo, krievu režisors Andrejs Zvjagincevs un aktrise, režisore un scenāriste Renāta Ļitvinova.

Redaktors iesaka
Uzsāk biļešu iepriekšpārdošanu uz festivāla 'Baltijas pērle' seansiem  (1)
09.augusts 2017 12:07
Uzsākta biļešu iepriekšpārdošana uz 24. kinofestivāla "Baltijas pērle" seansiem, kas šogad piedāvās plašu un daudzveidīgu filmu programmu, portālu "Delfi" informē festivāla rīkotāji.
'Baltijas pērli' atklās Kannu kinofestivāla direktors Tjerī Fremo
11.jūlijs 2017 13:22
Šogad 70. gadskārtu atzīmē viens no prestižākajiem un senākajiem kinofestivāliem pasaulē, proti, starptautiskais Kannu kinofestivāls (le Festival de Cannes), kas kopš 1993. gada ir cieši sadarbojies ar Rīgas kinofestivālu "Baltijas pērle" un rudenī tā programmas ietvaros pagodinās ar pirmo Kannu kinofestivāla direktora vizīti Baltijas valstīs, portālu "Delfi" informē pasākuma rīkotāji.
Ar radošo vakaru Rīgā viesosies šarmantā Renāta Ļitvinova  (2)
03.jūlijs 2017 09:44
22. septembrī festivāla "Baltijas pērle" ietvaros pirmo reizi Latvijā notiks aktrises, režisores un scenāristes Renātas Ļitvinovas radošā tikšanās ar skatītājiem.