FIBA

FIBA

FIBA jeb Starptautiskā basketbola federācija ir pasaules nozīmīgākā basketbola organizācija, kas rīko starptautiskus turnīrus, kā arī nosaka un regulē basketbola noteikumus un specifiku.

Populārākie raksti
'Basketbola dieva' Maikla Džordana karjeras desmit spilgtākās epizodes  (35)
17.februāris 2013 00:02
Svētdien, 17.februārī, 50.dzimšanas dienu svin visu laiku izcilākais basketbolists, "viņa gaisība" ("His Airness") - Maikls Džordans .
Nekontrolējamie dēli, Kambalas 'sačakarētā' karjera un Porziņģa piemērs – Valters salīdzina Latvijas basketbola paaudzes  (31)
20.oktobris 2017 07:00
Viena no spilgtākajām Latvijas sporta personībām Valdis Valters , kurš nesen tika uzņemts Starptautiskās Basketbola federācijas ( FIBA ) Slavas zālē, Latvijas basketbolā piedzīvojis vairākas paaudzes, un raidījumā "Delfi TV ar Jāni Domburu" viņš tās salīdzināja.
Video: Tīši un netīši nokautētie sporta tiesneši  (2)
26.oktobris 2015 19:00
Sporta spēļu tiesneša amats ir viens no nepateicīgākajiem sportā - nekad nav un nebūs tā, ka ar viņa lēmumiem būs mierā visas puses. Mājinieku komandas līdzjutējiem šķitīs, ka tiesā par labu viesiem, un otrādi. Taču reizēm gadās, ka tiesnešu lēmumiem nepiekrīt paši sportisti, turklāt nepiekrīt tik ļoti, ka pielieto spēku. Taču visbiežāk "nokautā" soģis tiek aizsūtīts nejauši, no nelaimīgi atlēkušas ripas vai lidojošas bumbas.