FIL

FIL

FIL jeb Starptautiskā kamaniņu sporta federācija ir pasaules vadošā kamaniņu sporta organizācija, kas atbild par sacensību rīkošanu un norisi, kā arī citām ar kamaniņu sporta saistītām aktualitātēm.

Populārākie raksti
Brīvdienu ceļvedis: Romantika, zemledus makšķerēšana, kamaniņu sports un citas izklaides
13.februāris 2015 12:43
Šī nedēļas nogale daudziem aizritēs romantiskās noskaņās, un to var redzēt arī no piedāvāto pasākumu klāsta - mīlestība valdīs it visur, pat Botāniskā dārza siltumnīcās un mikroautobusos. Un kāpēc gan ne? Tomēr tie, kam patīk kopā baudīt sportiskas aktivitātes vai vienkārši doties pastaigās, arī šajā nedēļas nogalē nebūs vīlušies. Lūk, ieteikumi dažādām gaumēm atpūtai brīvdienās!
Par pasaules čempionātu Siguldā, vāciešiem un ātrumu kamaniņu sportā. FIL prezidents intervijā 'Delfi'  (2)
18.marts 2015 07:00
Starptautiskās Kamaniņu sporta federācijas ( FIL ) prezidents Jozefs Fends ekskluzīvā intervijā portālam "Delfi" atzina, ka pasaules čempionāts Siguldā šogad bija noorganizēts izcili, ka nedaudz ir nobažījies par vāciešu pārsvaru savā sporta veidā un ka nākotnē kamaniņu sportā varētu ieviest ātruma ierobežojumus.
FIL prezidents pauž bažas par Phjončhanas bobsleja un kamaniņu trases nākotni
01.septembris 2017 16:08
Starptautiskās Kamaniņu sporta federācijas ( FIL ) prezidents Jozefs Fends paudis gandarījumu par Dienvidkorejas gatavošanos gaidāmajām ziemas olimpiskajām spēlēm, taču tajā pašā laikā izteicis bažas par Phjončhanas bobsleja un kamaniņu trases likteni un nākotni.