Filips Kirkorovs

Filips Kirkorovs

Filips Kirkorovs ir pazīstams Krievijas estrādes mākslinieks, dziedātājs. Karjeras laikā izdevis daudzus studijas albumus un ieguvis vairākus apbalvojumus. Bijis laulībā ar vienu no Krievijas atpazīstamākajām estrādes zvaigznēm Allu Pugačovu. Tāpat arī izcēlies ar ekstravagantu uzvedību un asiem izteicieniem.

Populārākie raksti
Spozme un bezgaumība: kad Krievijas zvaigznes nošauj greizi  (48)
08.augusts 2017 08:17
Pat pieredzes bagātākajiem šovbiznesa darboņiem dažkārt gadās kļūdīties un nonākt ļaužu valodās stila misēkļu dēļ. Arī Krievijas izklaides jomā pēdējo gadu laikā bijuši gana daudz gadījumi, kad kāda no zvaigznēm pārsteigusi vai pat šokējusi ar apģērbu, kas balansē uz vārās gaumes un pilnīga gaumes trūkuma robežas.
Allas Pugačovas dzīves 20 nozīmīgākie vīrieši  (39)
14.marts 2014 17:00
Sestdien, 15. martā, aprit 20 gadi, kopš oficiāli tika reģistrēta Krievijas estrādes dīvas Allas Pugačovas (attēlā) un toreiz vēl jaunā talanta Filipa Kirkorova laulība, un, atzīmējot šo nu jau izjukušo, bet daudz apspriesto savienību, DELFI Izklaide piedāvā atskatīties uz 20 dziedātājas dzīvē svarīgiem vīriešiem.
Slava vai aizmirstība: kas noticis ar 'Jaunā viļņa' uzvarētājiem  (22)
12.augusts 2014 09:56
Kamēr jauno izpildītāju konkursa Jaunais vilnis organizators Igors Krutojs lemj, vai arī nākamgad Jūrmalā pulcēsies jaunie talanti un pieredzes bagātās Krievijas šovbiznes zvaigznes un vai konkurss vispār notiks, DELFI Izklaide piedāvā atskatīties, kas noticis ar tiem, kuri kopš 2002. gada triumfējuši šajā muzikālajā sacensībā.