Filma Ar putām uz lūpām

Populārākie raksti
Par suņiem un cilvēkiem. Jāņa Norda filmas 'Ar putām uz lūpām' recenzija  (14)
27.novembris 2017 05:22
Iespējams, tā ir tikai sagadīšanās, taču faktiski visās šogad iznākušajās pašmāju spēlfilmās uzmanības centrā ir peripetijas ģimenē – te ir gan mūžvecās paaudžu saskarsmes problēmas Vara Braslas ģimenes komēdijā "Vectēvs, kas bīstamāks par datoru", gan laulātā pāra greizsirdības drāma Aika Karapetjana mistikas trillerī "Pirmdzimtais" un neparasti dzimtas noslēpumi Staņislava Tokalova ar fantastikas elementiem piesātinātajā "Tas, ko viņi neredz". Arī Jānis Nords ar savu jaunāko filmu paspējis ielēkt aizejošā gada kino vilcienā, piedāvājot skatītāju uzmanībai ģimenes attiecību trilleri.
Noskaties! Publicēts filmas 'Ar putām uz lūpām' oficiālais treileris  (6)
27.septembris 2017 15:13
No 10. novembra kinoteātros visā Latvijā būs skatāma Jāņa Norda jaunākā pilnmetrāžas filma – attiecību trilleris "Ar putām uz lūpām", kas tapis "Tasse Film". Mazliet vairāk nekā mēnesi pirms pirmizrādes publicēts filmas treileris sniedz ieskatu notikumos, ko izspēlē aktieri Vilis Daudziņš , Ieva Puķe un Raimonds Celms .
Foto: Nosvinēta Jāņa Norda jaunās filmas 'Ar putām uz lūpām' pirmizrāde  (11)
12.novembris 2017 10:39
Ar īpašu seansu 10. novembrī kinoteātrī "Splendid Palace" nosvinēta režisora Jāņa Norda jaunās filmas – attiecību trillera "Ar putām uz lūpām" pirmizrāde.