Filma "Pirmdzimtais"

Populārākie raksti
Desmit filmas, kam šoruden pievērst uzmanību  (12)
22.septembris 2017 14:41
Nāk rudens izgleznot kinoteātrus. Un, kā jau katru gadu, Holivuda savus lielākos trumpjus ir pataupījusi tieši gada beigām. Kā nekā "Oskari" vairs nav aiz kalniem, un, jo "svaigāka" filma, jo lielākas cerības, ka ASV Kinoakadēmijas žūrija to vispār atcerēsies un varbūt pat iekļaus savā balsojumā. Tikmēr dižpārdokļu veidotāji auksto "mājās sēdēšanas" laiku izmanto kā izdevību pārdot skatītājiem pēc iespējas vairāk piedzīvojumu, baiļu, romantikas, asu izjūtu un visa pārējā.
Ziemas salā top jaunā Aika Karapetjana filma  (3)
08.janvāris 2016 14:01
Kopš 2015. gada nogales uzsākts darbs pie Aika Karapetjana jaunās spēlfilmas – trillera “Pirmdzimtais” filmēšanas. Šobrīd, pašā aukstākajā ziemas posmā, notiek ārskatu filmēšana mežā un uz aizsaluša ezera. Nākamās nedēļas vidū tiks filmēta aina, kurā aktieris ielūst ledū, portālu "Delfi" informēja "Studijas Lokomotīve".
Kannās pirmizrādīta Aika Karapetjana jaunā filma 'Pirmdzimtais'
24.maijs 2017 16:11
Režisora Aika Karapetjana jaunākā spēlfilma "Pirmdzimtais", kas tapusi "Studijā Lokomotīve" un Latvijā uz ekrāniem nonāks septembrī, pirmo oficiālo seansu piedzīvojusi Kannu festivāla filmu tirgū "Marché du Film", un starptautiskajā apritē to jau pārstāv profesionāla filmu izplatīšanas aģentūra "Reel Suspect", portālu "Delfi" informē Latvijas Nacionālā kino centra pārstāve Kristīne Matīsa.