Filma Tas, ko viņi neredz

Filma Tas, ko viņi neredz

"Tas, ko viņi neredz" ir režisora Staņislava Tokalova debijas pilnmetrāžas spēlfilma ar zinātniskās fantastikas elementiem. Filmas sižeta pamatā ir medmāsas attiecības ar savu pacientu Nikolā, kurš, eksperimentējot ar mākslīgā intelekta radīšanu, ir nonācis dziļā komā. Nikolā gaida ilgs un grūts atveseļošanās periods, ko sarežģī mākslīgais intelekts "Anna", kuras mērķis ir panākt, lai Nikolā piederētu tikai viņai.

Galvenajās lomās: Katerīna Špica, Jevgēņijs Tkačuks, Andris Keišs un citi.

Populārākie raksti
Foto: Līksmi atzīmē jaunās latviešu drāmas pirmizrādi  (16)
23.marts 2017 14:52
Trešdien, 22. martā, pēc gana ilgas gaidīšanas pirmajiem interesentiem bija iespēja novērtēt jaunāko veikumu pašmāju kino jomā – režisora Staņislava Tokalova filmu "Tas, ko viņi neredz".
Mīlu savu vīrišķīgo būtību. Aktrise Katerīna Špica par lomām, vīriešiem un līdzsvaru starp karjeru un bērnu
04.aprīlis 2017 07:16
Martā Rīgas kinoteātros pirmizrādi piedzīvoja ilgi gaidītā Staņislava Tokalova filma "Tas, ko viņi neredz". Šo projektu, pat ļoti vēloties, par tipisku nenosaukt – ne scenārija, ne aktieru sastāva dēļ. Populārā krievu aktrise Katerīna Špica, kas filmā tēlo noslēpumaino medmāsu Elzu, sarunā ar "Delfi" atklāj, kādēļ vēlējusies šo lomu, ko viņa nekad nedarītu karjeras dēļ, kā arī to, kā ir – sadzīvot ar "vīrišķīgo būtību".
Kas ir jaunā latviešu trillera zvaigzne Katerīna Špica  (7)
29.marts 2017 14:41
Aizvadītajā nedēļā Rīgā pirmizrādi piedzīvojis jaunā latviešu režisora Staņislava Tokalova psiholoģiskais trilleris ar zinātniskās fantastikas elementiem "Tas, ko viņi neredz". Vienā no galvenajām lomām ir iemīļotais Jaunā Rīga teātra aktieris Andris Keišs , filmā piedalās arī aktieris ar nopietnu kino stāžu – Arnis Līcītis . Bet līdz šim Latvijas kino mīļiem mazāk zināms par galvenās lomas atveidotāju Katerīnu Špicu (attēlā) no Krievijas.