Filma Tas, ko viņi neredz

Filma Tas, ko viņi neredz

"Tas, ko viņi neredz" ir režisora Staņislava Tokalova debijas pilnmetrāžas spēlfilma ar zinātniskās fantastikas elementiem. Filmas sižeta pamatā ir medmāsas attiecības ar savu pacientu Nikolā, kurš, eksperimentējot ar mākslīgā intelekta radīšanu, ir nonācis dziļā komā. Nikolā gaida ilgs un grūts atveseļošanās periods, ko sarežģī mākslīgais intelekts "Anna", kuras mērķis ir panākt, lai Nikolā piederētu tikai viņai.

Galvenajās lomās: Katerīna Špica, Jevgēņijs Tkačuks, Andris Keišs un citi.

Redaktors iesaka
Žanra pionieris. Staņislava Tokalova filmas 'Tas, ko viņi neredz' apskats  (6)
29.marts 2017 06:26
Kaut kad deviņdesmito gadu beigās un jaunās tūkstošgades sākumā Latvijas kino industrijā izveidojās dīvains robs. Vēsturiskās drāmas ar valsts finansējumu tapa puslīdz regulāri, paretam gadījās arī kāda skumja spēlfilma vai ne pārāk smieklīga romantiskā komēdija, bet kopumā radās iespaids, ka mūsu platuma grādos taisīt filmas ir tikpat bezcerīgi kā audzēt kafijpupiņas.
Foto: Rīgā pirmizrādi piedzīvo Tokalova spēlfilma 'Tas, ko viņi neredz'
23.marts 2017 09:45
Trešdien, 22. martā, kinoteātrī "Kino Citadele" "Scape" zālē notika režisora Staņislava Tokalova jaunākās filmas "Tas, ko viņi neredz" oficiālā pirmizrāde, ko apmeklēja arī filmas veidotāji.
Mākslā nav jautājuma – latvietis vai krievs. Saruna ar režisoru Staņislavu Tokalovu  (21)
22.marts 2017 06:22
Psiholoģisks trilleris ar zinātniskās fantastikas elementiem – kaut kas tik neierasts latviešu kino ainai šajās dienās nonāk pašmāju kinoteātros. Par jaunu pienesumu Latvijas kinomākslai parūpējies režisors Staņislavs Tokalovs , kura filma "Tas, ko viņi neredz" pirmizrādi piedzīvo 22. martā.