Finanšu policija

Finanšu policija

Finanšu policija ir Valsts ieņēmumu dienesta pārvaldē esoša institūcija, kura nodarbojas ar korupcijas, naudas atmazgāšanas vai citu ar finansēm saistītu nelikumīgu darbību atmaskošanu un novēršanu.

Populārākie raksti
Gļēvā ministre, nomelnošana, bosings – Čerņeckis atklāti par VID notiekošo  (249)
01.novembris 2016 11:17
Uz sarunu amatu Valsts ieņēmumu dienestā (VID) atstājušais Kaspars Čerņeckis ierodas, līdzi paņēmis cepuri – to pašu, kas iepriekš raisīja mediju interesi, kā arī vairākas A4 formāta lapas – dienasgrāmatu, kur viņš dokumentējis pēdējā pusgada notikumus, pa dienām un pat pa stundām, kā arī ieskicējis to, ko vēlas pateikt sabiedrībai. Dokumentus gan viņš portālam "Delfi" nerāda, vien atzīmē, ka tie satur sensitīvu informāciju un tāpēc nav dodami apskatei.
Sakustējušās vairākas VID 'lielās lietas'  (64)
21.marts 2017 00:04
Lai gan kādreizējais Valsts ieņēmumu dienesta ( VID ) Finanšu policijas pārvaldes direktors un VID ģenerāldirektora vietnieks Kaspars Čerņeckis pērn paredzēja, ka vairāki "lielie" kriminālprocesi, kas tika sākti viņa laikā, līdz gada beigām tiks izbeigti , tomēr VID sniegtā informācija liecina, ka atsevišķas tā dēvētās "lielās lietas" vai nu jau nodotas kriminālvajāšanas sākšanai prokuratūrai, vai arī tajās vēl notiek izmeklēšana.
VID inspektors izliekas par 'glābēju' un tiek noķerts ar kāroto kukuli  (192)
22.maijs 2016 21:22
Valsts ieņēmumu dienesta ( VID ) Iekšējās drošības daļa aizturējusi nodokļu inspektoru, kuru tur aizdomās par kukuļa prasīšanu zemnieku saimniecības līdzīpašniecei. Turklāt, aizdomu ēna pār inspektoru bijusi jau iepriekš, svētdien ziņo LTV raidījums "de facto", kurš arī ziņojis par šo kukuļņēmēju.