Fizioterapeite

Populārākie raksti
Bērnu vest pavadiņā - jā vai nē  (95)
06.februāris 2015 12:56
Bērnu pavadiņa s vai "pieši", kā nereti tās sauc, Latvijā iemanto arvien lielāku popularitāti, lai gan vēl pirms pāris gadiem mūsu sabiedrība šausminājās, kā ārvalstīs dzīvojošos bērnus vecāki vadā pie siksniņām. Skaidrojām, vai vecākiem vajadzētu tās izvēlēties un kā to izmantošana var ietekmēt bērna fizisko attīstību. Stāsta fizioterapeite Zane Paiča, pieredzē dalās arī mammas.
Aicina apmeklēt bezmaksas fizioterapeitu konsultācijas
06.septembris 2017 11:38
Ik gadu 8. septembrī atzīmē Pasaules fizioterapijas dienu. Šajā datumā Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas Rehabilitācijas klīnikā būs pieejamas bezmaksas konsultācijas pie fizioterapeita, informē slimnīcas preses sekretāre Aija Lietiņa. Latvijā Pasaules fizioterapijas dienu atzīmēs jau devīto reizi. Tās mērķis ir izglītot sabiedrību par fizioterapijas nozīmi un sniegtajām iespējām.
Kādas fiziskas nodarbes bērnam palīdzēs nostiprināt muskulatūru un kaulu sistēmu? Fizioterapeites ieteikumi  (1)
14.septembris 2015 09:19
Attīstīta vispārējā fiziskā sagatavotība ir priekšnoteikums labai bērna pašsajūtai, veselībai un iespējai nodarboties ar jebkādu sporta veidu. Līdz ar jaunā mācību gada sākumu, sportiska un veselīga dzīvesveida piekritēji aicina laicīgi sagatavoties un uzlabot savu veselību, saprotot katram savu sagatavotības līmeni, piemērotāko aktivitāšu slodzi, muskuļu, cīpslu, saišu un kaulu stiprināšanas vingrojumus. Fiziskās sagatavotības nozīmi portālam "Cālis.lv" skaidro fizioterapeite un sporta eksperte Diāna Stupele.