fizisko aktivitāšu

Populārākie raksti
Iesaka speciālists: kā uzturēt sevi formā un sasniegt rezultātu, nekaitējot veselībai  (4)
11.novembris 2017 21:06
Rudens atkal pulcē fitnesa klubos apmeklētājus ar labākajiem nodomiem. Diemžēl ļoti daudzi sporta klubu apmeklētāji pieļauj lērumu kļūdu, kas neļauj viņiem sasniegt iecerēto, kā arī var radīt kaitējumu veselībai. Lai palīdzētu no tā izvairīties, piedāvājam iepazīties ar sertificēta fiziskās sagatavotības trenera Normunda Rozenšteina ieteikumiem labāku rezultātu sasniegšanai.
Sagatavošanās mazuļa ieņemšanai: padomi sievietēm un vīriešiem
20.marts 2016 22:02
Grūtniecība sākas ar bērna ieņemšanu, un šāds teikums pat varētu raisīt smaidu, sak, kurš gan to nezina? Tomēr, lai jaunās dzīvības rašanās notiktu iespējami labākos apstākļos, šim notikumam ir jāgatavojas savlaicīgi, turklāt abiem – gan sievietei, gan vīrietim jeb topošajiem vecākiem. Ar ko gan sākt grūtniecības plānošanu, kādus ārstus apmeklēt un kādus izmeklējumus veikt vai neveikt?
Imunitāte – bērna veselības sargs: kā un ar ko to stiprināt
18.septembris 2017 21:28
Šur un tur no vecākiem jau dzirdamas runas, ka bērns nule kā sācis iet bērnudārzā vai skolā, un slimošana arī sākusies. Daļa vecāku, nerodot risinājumu, ar ko pusslimo bērnu atstāt mājās, turpina to laist uz dārziņu vai izglītības iestādi, cerot, ka varbūt atvase tomēr izturēs un nenogāzīsies pavisam, kā mēdz sacīt.