Galda klājums

Populārākie raksti
Astroloģes ieteikumi, kā sagaidīt 2016. gadu - Jaungada galds, svētku tērps un izklaides  (8)
26.decembris 2015 21:41
Šī Jaungada nakts būs īpaša. 2016. gada atnākšanas mirklī veidojas vienkārši unikāli astroloģiskie aspekti, kuri aiz ārēja kautrīguma sevī slēpj vētrainas kaislības, uzsver astroloģe Veronika Tkačenko, kas ir jauna astroloģiskā novirziena – modes un skaistuma astroloģijas – pamatlicēja. Jau vairākus gadu desmitus Veronika ar panākumiem prognozē modes kaprīzes, konsultē dizainerus un modes māksliniekus. Piedāvājam lasītājiem Veronikas ieteikumus Jaunā gada sagaidīšanai.
Sniegbalts galda klājums – kā izmazgāt iedzeltējušos galdautus  (1)
03.maijs 2017 09:39
Svētki tūdaļ būs pienākuši un klāsim baltos galdautus, dekorēsim māju, šmorēsim un baudīsim ģimenes kopā būšanu, taču, lai svētku dienā būtu mazāk raizes par mājās darāmajiem darbiem, ieteicams jau laikus pārliecināties par balto galdautu tīrību.
Gaidām viesus: Kā uzklāt un dekorēt vakariņu galdu?
23.oktobris 2014 13:37
Rudens ir laiks, kad biežāk gribas ciemoties un uzņemt viesus. Ir īstais brīdis pagatavot gadu maltīti, nospodrināt mantotās sudrablietas un aizdegt sveces, lai kopā ar ģimeni varētu baudīt skaistu vakaru un viens otra klātbūtni. Šie mazie housebeautiful.com padomi palīdzēs tev radīt īpašu noskaņu, lai vakars izdotos patiešām neaizmirstams.