Garīgā veselība

Populārākie raksti
9 iesīkstējuši mīti par psihiskām saslimšanām
16.decembris 2016 19:20
Mēdz teikt, ka Latvijā no padomju laikiem veselības jomā saglabājušās divas stigmas – onkoloģiskās un psihiskās saslimšanas. Par tām sabiedrībā joprojām valda aplami uzskati. Svarīgi lauzt šos mītus un apzināties, ka psihiskie traucējumi neskar tikai "cilvēkus tur", bet var piemeklēt ikvienu no mums.
Virtuālā depresija. Ar ko jārēķinās aktīviem soctīklu lietotājiem?  (5)
15.novembris 2016 20:04
Kaut arī virtuālā pasaule ir neīsta, šajā vidē radušies pārdzīvojumi atstāj pēdas uz mūsu psihisko stāvokli arī realitātē. Ar ko jārēķinās aktīviem sociālo tīklu lietotājiem? Konsultējis ārsts psihoterapeits Voldemārs Švarcs.
Zinātniski pierādīts, kā negatīvi uzskati bojā tavu veselību
15.novembris 2017 09:12
Doktore Lisa Rankina, Whole Health Medicine Institute dibinātāja un programmu veidotāja un grāmatas "Mind Over Medicine: Scientific Proof That You Can Heal Yourself" ("Prāta uzvara pār zālēm: zinātnisks pierādījums, ka tu vari izdziedināt sevi") autore, apgalvo – jau vairāk nekā 50 gadus medicīnas iestādes apstiprina, ka apziņa var izārstēt ķermeni. Mēs to dēvējam par placebo efektu. Tomēr ne visiem zināms arī par šā efekta ļauno dvīni – nocebo efektu. Lūk, viņas stāstījums par to.