Gaujas nacionālais parks

Populārākie raksti
Skaistākie un pārsteidzošākie nacionālie parki Eiropā  (1)
01.jūnijs 2017 11:56
Nacionālie parki it visā pasaulē piesaista ar savu neskarto un pārsteidzošo dabu. Dabas parki viennozīmīgi ir lielisks veids, kā atklāt vēl neredzētas vietas, redzēt dabas skaistumu, kā arī atpūsties no ikdienas steigas pilsētā. Eiropā ir vairāki nacionālie parki, kuri pārsteidz ne tikai ar savu skaistumu, bet arī ar augu un dzīvnieku daudzveidību tajos.
Viens no Latvijas apslēptajiem dabas brīnumiem – Līču Laņģu klintis  (1)
22.marts 2016 13:16
Gaujas palienē atrodas kāds Latvijas ainavai ļoti neraksturīgs dabas objekts, varētu teikt dabas brīnums, – Līču Laņģu klintis Priekuļu novadā, Gaujas nacionālajā parkā . Brīnišķīgās, sarkanīgās klintis, kas reiz bija visai grūti atrodamas un sasniedzamas, pēdējos gados kļuvušas visai iecienītas tūristu vidū. Tagad tur izvietotas norādes un labiekārtots pieejas ceļš.
От Хорватии до Норвегии: 10 самых красивых природных парков в Европе
11.jūnijs 2017 08:43
Национальные парки по всему миру притягивают туристов своей нетронутой красотой. Туда можно приезжать как и просто для отдыха, так и с познавательной целью. Европейские национальные парки — это не только несколько гектаров первозданной красоты, но и потрясающее разнообразие флоры и фауны.