General Motors

General Motors

General Motors ir viens no lielākajiem pasaules autobūves uzņēmumiem. ASV kompānijas ražotie automobiļi pazīstami ar tādiem zīmoliem kā "Chevrolet", "Opel", "Cadillac" un citiem. Kompānija dibināta 1908. gadā.

Redaktors iesaka
Fotoreportāža: kā no 300 gadīga koka top 'Cadillac' apdare  (15)
23.septembris 2011 16:28
Kompānija "Cadillac" publicējusi attēlus ar dabīga koka apdares tapšanas procesu "Ciel" prototipam , kas augustā tika prezentēts Kalifornijā. Tā kā ar šo konceptu marka vēlējās parādīt "Cadillac" greznības kvintesenci, tāpēc šī kabrioleta apdarē plaši izmantots koks.
'General Motors' atguvis pasaules lielākā autoražotāja statusu  (1)
08.augusts 2011 12:43
Saskaņā ar šāgada pirmā pusgada automobiļu realizācijas datiem visā pasaulē amerikāņu koncerns " General Motors " (GM) atguvis pasaules lielākā autoražotāja statusu. Tādējādi GM izdevies apsteigt koncernu "Toyota", kas par lielāko autoražotāju tika atzīts periodā no 2008. līdz 2010.gadam.
Zatlers Detroitā tiksies ar 'General Motors' vadību un atklās Goda konsulātu  (13)
28.marts 2011 06:56
Latvijas Valsts prezidents Valdis Zatlers pirmdien darba vizītes ASV pirmajā dienā Detroitā tiksies gan ar vietējo lielo kompāniju vadītājiem, gan latviešu kopienas pārstāvjiem, informē Latvijas Valsts prezidenta kancelejas Preses dienests.