Ģimene

Populārākie raksti
Vai musulmanim joprojām vajag četras sievas? Atklāta saruna ar latvieti, kura dzīvo ar vīrieti no Lībijas  (48)
01.februāris 2016 07:03
Mīlestībai , kā zināms, robežu nav. Tā piemeklē vecus, jaunus, bagātus, nabagus... Un bieži vien tai šķērslis nav arī atšķirīgas kultūras, mentalitātes un pat valodas. Arī sabiedrisko attiecību speciālistes Kristīnes* un topošā uzņēmēja Akila* dzīvesstāsti ir savijušies vienā, neraugoties uz kilometriem, kas šķir abu dzimtās zemes. Kristīne nāk no Latvijas, savukārt Akils - no Lībijas . Šobrīd abi dzīvo Maltā un gluži nejaušas tikšanās rezultātā viens otrā ir atraduši to, ko nav izdevies sameklēt dzimtajā zemē.
Rīga – Parīze: kā Jolanta 22 gados kļuva par daudzbērnu mammu un dzīvo kā filmā  (14)
13.maijs 2017 17:59
Mammas ir dažādas, bet ikviena sieviete savam bērnam ir vislabākā māte. Un par tādu savām trīs meitām cenšas būt arī Jolanta Kartašova, 23 gadus veca sieviete no Rīgas, kuras dzīvi izmainīja viens vakars Vecrīgā. Pēc mēneša viņa jau dzīvoja Parīzē, Francijā, un vēl pēc neilga laika viņai pieteicās pirmais bērns, bet tad – dvīnītes. Jolanta atzīst, ka viņas dzīve pēdējos gados vairāk izskatās pēc filmas scenārija, bet tā ir realitāte. Turklāt tajā ir vieta gan laimei, gan asarām.
Linda Abu Meri: tagad varu atļauties neklusēt  (45)
17.augusts 2016 18:56
Linda Abu Meri , agrāk Mūrniece , ir bijusī žurnāliste un politiķe, vairākkārt bijusi arī Saeimas deputāte. Viņa ir pirmā sieviete Latvijas aizsardzības ministres un iekšlietu ministres amatā. Šobrīd vada viesnīcu "Hotel Roma". Linda dalās atklātā stāstā par savu dzīvi un darbu, kā arī par netaisnību un apmelojumiem, ar ko ir nācies saskarties, esot augstajos amatos.