Google

Google

Google ir pasaulē populārākā interneta meklētājprogramma, ko 1998. gadā izveidoja Sergejs Brins un Lerijs Peidžs. Kompānija bāzēta ASV štata Sanfrancisko pilsētā Mauntinvjū. Google ir kļuvis par vienu no mūsdienu atpazīstamākajiem un visvairāk pielietotajiem zīmoliem.

Populārākie raksti
Eiropas 10 turīgākie cilvēki un ģimenes  (27)
10.decembris 2016 08:02
Politiskā stabilitāte ir viens no stūrakmeņiem turīgo cilvēku sirdsmieram. Portāls "Business Insider" apkopojis datus par 10 bagātākajiem Eiropā dzimušajiem vai tajā dzīvojošajiem cilvēkiem un viņu ģimenēm, prognozējot, ka " Brexit " un populisma uzplaukums daudzviet Eiropā šo sarakstu nākamgad, iespējams, krasi pārvērtīs.
Amerikāņu sapņa veiksminieki – septiņi bagātākie imigranti, kas turību guvuši ASV  (54)
20.marts 2016 08:38
Nav šaubu, ka bēgļu jautājums šobrīd ir ārkārtīgi būtisks – krīt imigrācijas skaitliskie rekordi un valdības pieņem sarežģītus lēmumus. Šajā laikā svarīgi atcerēties, ka arī daži no mūsdienu slavenākajiem ASV bagātniekiem dzimuši ārzemēs un būtiski mainījuši mūsdienu pasauli, atgādina biznesa žurnāls "Forbes".
10 svarīgas darbības, kas noteikti jāizdara ar jūsu rūteri  (39)
01.oktobris 2016 15:32
Pastāv daudz argumentu par labu jauna rūtera iegādei – sākot ar lielāku produktivitāti un beidzot ar labāku atbalstu visiem jaunajiem "gadžetiem" jūsu mājās. Ja jūs esat nolēmis iegādāties jaunu ierīci un gatavojieties to instalēt, portāls "rus.delfi.lv" apkopojis 10 darbības, kuras jāizdara ar rūteri vēl pirms tas pieslēgts internetam.