Google

Google

Google ir pasaulē populārākā interneta meklētājprogramma, ko 1998. gadā izveidoja Sergejs Brins un Lerijs Peidžs. Kompānija bāzēta ASV štata Sanfrancisko pilsētā Mauntinvjū. Google ir kļuvis par vienu no mūsdienu atpazīstamākajiem un visvairāk pielietotajiem zīmoliem.

Redaktors iesaka
Ieskats "Google" darbinieku biroja ikdienā  (9)
02.decembris 2010 13:31
Lai iedvesmotu savus darbiniekus ģenerēt ģeniālas idejas un veicinātu radošu domāšanu, darba devējam jārūpējas par darba un atpūtas iespējām. To labi apzinās arī uzņēmums Google , kas ir ne vien interneta meklēšanas un reklāmas biznesa gigants, bet arī vieta, ko cilvēki atzinuši par vienu no labākajiem uzņēmumiem, kur vēlētos strādāt.
'Google' apsteidz 'Microsoft'  (8)
24.maijs 2010 11:10
Amerikāņu interneta giganta Google radītā un viedtālruņiem paredzētā operētājsistēma Android pēc izmantošanas jaunizlaistās ierīcēs šā gada pirmajā kvartālā ierindojusies ceturtajā vietā, balstoties uz pētījumiem, secinājusi pētījumu kompānija Gartner.
'Google' prezentē savu operētājsistēmu 'Chrome' OS  (28)
20.novembris 2009 10:43
Jau pirms vairākiem mēnešiem Google nāca klajā ar savu ideju radīt jaunu operētājsistēmu Chrome OS. Tas būtu principiāli jauns risinājums, kur visa operētājsistēma patiesībā ir viens jaudīgs interneta pārlūks. Vakar Google oficiāli prezentēja savu jauno produktu, tāču pieejams tas būs tikai pēc gada.