Guntars Račs

Guntars Račs

Guntars Račs ir pazīstams latviešu mūziķis, producents un dziesmu vārdu autors, kā arī viens no ierakstu kompānijas "Mikrofona ieraksti" vadītājiem. Karjeras laikā ir sadarbojies ar populārākajiem latviešu komponistiem un mūziķiem, kļūstot par līdzautoru daudziem Latvijā plaši pazīstamiem hitiem. Darbojies vairāku populāru grupu kā, piemēram "bet bet" un "Jauns Mēness" sastāvā.

Populārākie raksti
Skandāli, problēmas un publisks kauns: Latvijas mūziķu cīņa ar alkoholu  (9)
31.marts 2016 11:49
Pēc smagas saindēšanās ar alkoholu cīņu ar sevi un kāri pēc grādīgās dziras visai publiski nesen uzsāka grupu Pērkons un Menuets dalībnieks Juris Kulakovs . Diemžēl viņš nav pirmais un visdrīzāk arī ne pēdējais latviešu mūziķis, kuram glāzītes cilāšana pabojājusi veselību un iedragājusi reputāciju.
Nozagti, saķēpāti un izdemolēti: Latvijas zvaigžņu likstas ar spēkratiem  (26)
14.novembris 2015 19:38
Nesen Latvijas seksa ekspertam Edgaram Toretto slava un mediju saceltā jezga nepalīdzēja atgūt nozagto BMW . Šis nav pirmais gadījums, kad autozagļi par saviem upuriem izvēlas Latvijas zvaigznes – savulaik no auto zagļiem cietušas tādas zvaigznes kā Guntars Račs , Renārs Kaupers , Lauris Reiniks , Ivo Fomins un citi. Turklāt nereti kopā ar mašīnu nozagtas māksliniekiem profesionālajā sfērā nepieciešamas lietas.
Latvija 'Eirovīzijā': Skandāli, vēsturiski mirkļi un asaras  (39)
30.janvāris 2014 08:25
Februāra pirmajās dienās Rīgā sāksies ikgadējā cīņa par tiesībām pārstāvēt Latviju Eirovīzijas dziesmu konkursā, un šajā sakarā DELFI Izklaide piedāvā atskatīties uz spilgtākajiem notikumiem kopš 2000. gada, kad Latvija pirmo reizi piedalījās starptautiskajā muzikālajā sacensībā.