Guntars Račs

Guntars Račs

Guntars Račs ir pazīstams latviešu mūziķis, producents un dziesmu vārdu autors, kā arī viens no ierakstu kompānijas "Mikrofona ieraksti" vadītājiem. Karjeras laikā ir sadarbojies ar populārākajiem latviešu komponistiem un mūziķiem, kļūstot par līdzautoru daudziem Latvijā plaši pazīstamiem hitiem. Darbojies vairāku populāru grupu kā, piemēram "bet bet" un "Jauns Mēness" sastāvā.

Redaktors iesaka
Guntars Račs izskaitļojis popmūzikas hita formulu  (33)
30.janvāris 2012 10:03
Dzejnieks, mūziķis, Mikrofona ierakstu vadītājs Guntars Račs (attēlā) radījis neskaitāmus latviešu popmūzikas hitus, taču nekad arī nav slēpis, ka panākumu pamatā ir rūpīgi izskaitļotas formulas. Arī intervijā žurnālam Santa dzejnieks atklāj pasaules popmūzikas hita formulu.
Račs: Mēs pārdodam oriģinālu latviešu mūziku, ārvalstīs tā nav vajadzīga!  (189)
16.aprīlis 2011 05:00
"Mēs pārdodam oriģinālu latviešu mūziku, bet, piemēram, ASV tā nevienam nav vajadzīga!" savu viedokli sarunā ar portālu "Delfi" īsi pirms mūzikas kompānijas "Mikrofona ieraksti" 15. jubilejas neslēpj dibinātājs un repertuāra direktors Guntars Račs .
Bezgalības balvu piešķir trim rokdziesmām  (3)
31.oktobris 2008 08:10
Ceturtdien Dailes teātrī jau desmito reizi tika pasniegtas Autortiesību bezgalības balvas. Viens no kolorītās vakara vadītāju kompānijas, Salvadors Dalī, jau pasākuma pirmajās minūtēs paziņoja, ka mākslinieks nedrīkst būt nīkulis un viņam vienmēr jātaisa troksnis. Tā nu skanot mūzikai un jokiem tika godināti tie, kuru darbi pērn tikuši visvairāk izmantoti visdažādākajos veidos.