Haiti

Haiti

Haiti ir salu valsts Amerikā, kura atrodas uz Haiti salas, kuru dala ar kaimiņvalsti Dominikānu. Haiti izceļas ar skaisto dabu, taču 2010. gadā Haiti notika 7,0 balles stipra zemestrīce, kas izpostīja tās galvaspilsētu Portoprensu, nogalinot, ievainojot un atstājot bez pajumtes tūkstošiem iedzīvotājus.

Populārākie raksti
Aktieri, kuru mājās ir visvairāk 'Oskaru': Top 13  (13)
19.februāris 2013 18:02
Amerikas Kinoakadēmija "Oskara" balvu pasniedz kopš 1929. gada, taču tikai retais var lepoties ar vairāk nekā vienu zelta statueti. Portāls "Delfi" iepazīstina ar tiem dzīvajiem aktieriem, kuru mājās ir divi un pat trīs "Oskari".
Pārspēti rekordi un Čārlstona ūdenī - ko aiz sevis atstāja 'Irma'  (10)
12.septembris 2017 16:57
Pirmdien tropiskā vētra "Irma" faktiski izšķīda virs Dienvidkarolīnas, Džordžijas, Alabamas un Misisipi štatiem, piekrastes reģioniem vēl atnesot plūdus. Lai gan pretēji prognozēm, tā nebija visu laiku postošākā vētra izmaksu ziņā un nekļuva arī par visu laiku spēcīgāko vētru Atlantijas okeānā, vairākus rekordus tā pārspēja.
Latvieša vērojumi un piedzīvotais Saules pilsētā – bīstamajā Haiti graustu rajonā  (3)
03.janvāris 2017 14:53
Latviešu ceļotājs un bloga "Kā tur ir" autors Māris Upenieks pirms nedaudz vairāk nekā gada pabijis dažādu nedienu postītās Haiti lielākajā graustu rajonā, kas tiek uzskatīts arī par vienu no bīstamākajām vietām Rietumu puslodē – "Cité Soleil" jeb Saules pilsētā. Lūk, ieskats viņa piedzīvojumos un vērojumos no saules pielietās, bet nabadzības un netīrības māktās vietas, kur ļaudis, neraugoties uz visu, māk priecāties un dzīvot savu dzīvi.