Haralds Šlēgelmilhs

Populārākie raksti
No autosportista Haralda Šlēgelmilha un viņa tēva vadītās biedrības piedzen 135 000 eiro  (68)
12.novembris 2015 11:07
Vidzemes apgabaltiesa nolēmusi nemainīt spriedumu un daļēji apmierināt uzņēmuma "Finance International Investments" prasību, piedzenot no autosportista Haralda Šlēgelmilha un viņa tēva, Ropažu domes deputāta Vladislava Šlēgelmilha vadītās biedrības "Sporta klubs 333" 135 000 eiro, kā arī ar tiesu saistītos izdevumus 2562 eiro apmērā, informēja tiesā.
Haralds Šlēgelmilhs: startēšana F-1 man būtu bijis reāls mērķis  (27)
03.decembris 2014 07:00
Haralds Šlēgelmilhs joprojām ir labākais formulu braucējs Latvijā un viņš nebūt nav kāris ķiveri vadzī, kas nevar nepriecēt īstenus auto sacīkšu līdzjutējus mūsu valstī. Negaidītā, bet pārsteidzoši veiksmīgā atgriešanās starptautiskajā apritē ar "GT Masters" čempionāta Hokenheimas posmā šī gada oktobrī, pierādīja, ka mēs vēl varam gaidīt no Haralda patīkamus augsta līmeņa pārsteigumus.
Intervija ar Haraldu Šlēgelmilhu: Skaistais briesmonis Lamborghini  (16)
01.maijs 2015 05:30
Haralds Šlēgelmilhs šogad ir bijis ļoti aizņemts, organizējot un plānojot savu sacīkšu sezonu. Tomēr mums izdevās viņu noķert sporta kompleksā "333", kur Haralds asistēja sava krustdēla Tomasa Štolcermaņa startos Latvijas atklātajā kartinga čempionātā. Saruna notika jau pēc pirmā "Lamborghini Super Trofeo Series" posma Moncas trasē, un Haralds neslēpa sajūsmu par savu jauno spēkratu, kuru iepriekš bija trāpīgi nodēvējis par "Beauty and the Beast".