Harijs Spanovskis

Harijs Spanovskis

Harijs Spanovskis ir populārs latviešu aktieris un dziedātājs. Kopš 1974. gada strādā Dailes teātrī, kur daudzas reizes bijis galveno lomu atveidotājs populārās izrādēs. Paralēli darbam teātrī filmējies arī kino un televīzijā. Tāpat arī Spanovskis kā dziedātājs piedalās dažādos pasākumos un festivālos, sadarbojoties ar citiem Latvijā populāriem mūziķiem.

Populārākie raksti
Foto: Pēdējā gaitā pavada aktieri Hariju Spanovski
21.novembris 2013 10:09
Ceturtdien, 21. novembrī, pēdējā gaitā pavada Dailes teātra aktieri Hariju Spanovski.
Noskaidroti 'Spēlmaņu nakts' balvu kandidāti  (23)
19.jūnijs 2013 16:07
Trešdien, 19.jūnijā, Dailes teātra kafejnīcā "Epikūra dārzs", piedaloties 2012. gada Spēlmaņu nakts laureātiem Inesei Pudžai, Sandim Pēcim un Daumantam Kalniņam, kā arī Spēlmaņu nakts žūrijai, teātru vadītājiem, aktieriem, Latvijas Teātra darbinieku savienības priekšsēdētājai Daigai Šiliņai – Gaismiņai un LTDS valdes loceklim, Jaunā Rīgas teātra aktierim Vilim Daudziņam, tika pasludināti 2012/2013 gada sezonas Latvijas Teātra balvas "Spēlmaņu nakts" pretendenti 17 nominācijās, portālu "Delfi" informē LTDS Radošās daļas projektu koordinatore Undīne Preisa.
Tuvinieki un kolēģi dalās atmiņās par Hariju Spanovski
20.novembris 2013 12:36
"Šoreiz jautā citiem par mani, nevis intervē mani!" sarunā ar žurnālu "Ieva" neilgi pirms aiziešanas mūžībā sacīja aktieris Harijs Spanovskis , kurš par Roja lomu izrādē "Eņģeļi Amerikā" nominēts Gada aktiera balvai otrā plāna lomā, taču to viņš pats vairs nesaņems.