Harisons Fords

Harisons Fords

Harisons Fords ir pasaulslavens amerikāņu aktieris. Viņa atpazīstamākās lomas ir Hans Solo filmu sērijā "Zvaigžņu kari" un galvenā loma filmu sērijā par piedzīvotāju meklētāju Indianu Džonsu. Karjeras laikā saņēmis vairākus apbalvojumus.

Populārākie raksti
Desmit filmas, kam šoruden pievērst uzmanību  (12)
22.septembris 2017 14:41
Nāk rudens izgleznot kinoteātrus. Un, kā jau katru gadu, Holivuda savus lielākos trumpjus ir pataupījusi tieši gada beigām. Kā nekā "Oskari" vairs nav aiz kalniem, un, jo "svaigāka" filma, jo lielākas cerības, ka ASV Kinoakadēmijas žūrija to vispār atcerēsies un varbūt pat iekļaus savā balsojumā. Tikmēr dižpārdokļu veidotāji auksto "mājās sēdēšanas" laiku izmanto kā izdevību pārdot skatītājiem pēc iespējas vairāk piedzīvojumu, baiļu, romantikas, asu izjūtu un visa pārējā.
ASV lidmašīnas avārijā ievainots aktieris Harisons Fords  (24)
06.marts 2015 07:19
Pazīstamā Holivudas aktiera Harisona Forda antīkā Otrā pasaules kara gadu lidmašīna ceturtdien Santamonikā, ASV Kalifornijas štatā, veica avārijas nosēšanos golfa laukumā. Negadījumā aktieris savainojis galvu un ir nogādāts slimnīcā.
Foto: Slavenības izskatās gluži kā alu cilvēki  (28)
05.februāris 2014 17:21
Interneta resurss "Worth1000" bija izsludinājis konkursu, kurā ikviens varēja iesūtīt savas vīzijas par to, kā slaveni cilvēki izskatītos, ja viņi būtu neandertālieši.