Helovīns

Helovīns

Helovīns ir Visu svēto dienas priekšvakars, kas tiek atzīmēts 31. oktobrī. Helovīna vakarā bērni pārģērbjas par dažādiem mītiskiem un populāriem tēliem un apstaigā mājas, prasot saldumus. Šī tradīcija radusies ASV, taču ar katru gadu Helovīns kļūst populārāks arī citās pasaules valstīs. Helovīna simbols ir uz lieliem ķirbjiem izgrebtas biedējošas sejas.

Redaktors iesaka
Laiks grebt ķirbīšus! Spocīgas un interesantas idejas Helovīna ķirbjiem  (2)
30.oktobris 2016 20:52
Nav pat jāplāno saldumu medības Helovīnā, lai atrastu iemeslu ķirbju grebšanai. Ja raženās rudens ogas vēl nav pagatavotas kādā kulinārā šedevrā, izgreb tos par godu svētkiem vai vienkārši tāpat, radošai noskaņai mājās. Bērniem patiks!
Gardumu receptes spokaino Helovīnu dienai, kas patiks bērniem
30.oktobris 2016 11:20
Pat ja mūsu platuma grādos pieaugušajiem Helovīni varētu šķist nesaprotami, bērni labprāt piedalās spokainā vakara pasākumos un pārģērbjas par visdažādākajiem tēliem, lai jautrā kompānijā dotos diedelēt konfektes. Ja tava atvase ir viena no tām, kam skolā vai bērnudārzā 31. oktobrī jānes sagatavots cienasts baisajā tematikā, tad šīs receptes jo īpaši noderēs, lai iedvesmotos.
Lāčuki, kaķenes un pat zombiji: kā ar grima palīdzību iejusties Helovīna tēlā
28.oktobris 2016 10:20
Tā kā Helovīns jeb Visu svēto dienas priekšvakars, kas tiek atzīmēts 31. oktobrī, šogad iekrīt pirmdienā, liela daļu amerikāniskās tradīcijas piekritēju tepat pie mums to steigs ar kādu ballīti atzīmēt brīvdienās. Kā uzposties, ja pie tērpiem nav piedomāts?