Henrijs Kisindžers

Henrijs Kisindžers

Henrijs Kisindžers ir ievērojams amerikāņu diplomāts un politiķis. Karjeras laikā Kisindžers ieņēmis ASV Nacionālās drošības padomnieka, kā arī ASV Valsts sekretāra amatus. Kisindžers tiek uzskatīts par nozīmīgu figūru ASV ārpolitikā, jo viņa darbības laikā būtiski uzlabojās attiecības ar Ķīnas Tautas Republiku, kā arī tika panākta Vjetnamas kara miera līguma parakstīšana. Ievērojamais diplomāts ir Nobela Miera prēmijas laureāts.

Populārākie raksti
Laikraksts: Kisindžers kļūs par Krievijas un ASV starpnieku  (53)
27.decembris 2016 10:05
Bijušais ASV valsts sekretārs Henrijs Kisindžers (attēlā pa kreisi) pēc Donalda Trampa inaugurācijas prezidenta amatā kļūs par starpnieku starp Savienotajām Valstīm un Krieviju, vēsta Vācijas laikraksts "Bild", atsaucoties uz avotiem Eiropas specdienestos.
Rietumiem ir vāja izpratne par pasaulē notiekošo, uzskata Blērs  (11)
19.decembris 2014 13:48
Rietumu valstīm, arī Lielbritānijai , ir vāja izpratne par pasaulē notiekošo, intervijā "Vanity Fair" atklājis bijušais Apvienotās Karalistes premjerministrs Tonijs Blērs .
Kisindžers atbalsta Tilersona kandidatūru valsts sekretāra amatam  (9)
15.decembris 2016 09:57
Bijušais ASV nacionālās drošības padomnieks un valsts sekretārs Henrijs Kisindžers trešdien pauda atbalstu jaunievēlētā prezidenta Donalda Trampa lēmumam valsts sekretāra amatam izraudzīties uzņēmuma "Exxon Mobil" izpilddirektoru Reksu Tilersonu, noraidot pārmetumus par viņa it kā pārāk draudzīgajām attiecībām ar Krieviju.