Hīts Ledžers

Hīts Ledžers

Hīts Ledžers bija pasauslavens austrāliešu kinoaktieris. Karjeras sākumā ledžers filmējās vairākos Austrālijas seriālos, taču pēc pārcelšanās uz ASV 1998. gadā, viņš piedalījās vairākās populārās filmās kā, piemēram, "The Dark Knight", "Brokeback Mountain" un "Monster's Ball". Karjeras laikā viņš saņēma vairākus prestižus apbalvojumus. 2008. gadā aktieris mira no dažādu medikamentu pārdozēšanas.

Populārākie raksti
Viņiem nedod 'Oskarus'! Sešas zvaigznes bez zeltītās statuetes  (58)
31.janvāris 2013 00:02
Kamēr vieni ikgadējo "Oskara" balvu pasniegšanu gaida ar cerībām, citiem svinīgā ceremonija sagādā vien kārtējo vilšanos. Vēl pērn aktiera karjeru ar astoņām "Oskara" nominācijām, bet bez nevienas statuetes par izcili nospēlētu lomu beidza Pīters O'Tūls . Tiesa, 2003. gadā viņam tika piešķirts goda "Oskars" par mūža ieguldījumu, tomēr aktieru vidū tas nav tas pats.
Mūžīgi jauni. Pieci aktieri, kuru dzīvības izdzisa pāragri  (15)
09.jūnijs 2017 11:16
Lielam talantam un slavai nereti ir arī savas ēnas puses, un ne visi tiek galā ar kārdinājumiem, ko sev līdzi nes popularitāte un nauda. Citreiz vienkārši liktenis izspēlē kādu ļaunu jociņu. Pasaules kino vēsturē diemžēl ir vairāki skumji stāsti par jauniem un daudzsološiem aktieriem, kuru mūžs pašu vājību vai nelāgu apstākļu sakritību dēļ aprāvies vēl pirms 30 gadu sliekšņa pārsniegšanas.
Publiskoti vēl neredzēti kadri ar pāragri mirušo Hītu Ledžeru  (4)
05.aprīlis 2017 11:33
Pirms gandrīz desmit gadiem pasauli šokēja jaunā un talantīgā austrāliešu aktiera Hīta Ledžera nāve. 28 gadus vecā aktiera karjera bija pašā plaukumā, kad tai un viņa dzīvei svītru pārvilka medikamentu pārdozēšana.