Honda

Honda

Honda ir japāņu rūpniecības kompānija, kas vislabāk pazīstama ar ražotajiem automobiļiem un motocikliem. Tā dibināta 1948. gadā un ir viena no lielākajām automobiļu un motociklu ražotājkompānijām pasaulē.

Populārākie raksti
Septiņi ātrākie motocikli pasaulē  (28)
04.jūlijs 2016 05:30
Kad ātruma sajūtas ar automobili jau garlaiko, tad ir divi varianti – pirkt kādu superauto vai arī par tādu pašu naudu tūnēt esošo. Bet var īsceļu izdarīt vēl vienkāršāk, ātrāk un lētāk – nopirkt motociklu.
Desmit labākie priekšpiedziņas automobiļi vēsturē  (54)
09.jūnijs 2013 17:58
Par vissportiskākajiem un vispatīkamāk vadāmajiem automobiļiem jau no sākta gala tiek uzskatīti tie spēkrati, kuriem dzinēja vilkme tiek novadīta uz aizmugurējiem riteņiem. Savukārt priekšpiedziņas trūkumi ir izteikta nepietiekama pagriežamība un nespēja novaldīt lielu jaudu. Autobūvēs vēsturē ir vairāki priekšpiedziņas automobiļi, kas izrādījušies baudpilni braukšanā un pat ātrāki autosportā nekā to cīņubiedri ar klasisko piedziņu.
Foto: Izsolīs bijušajam miljonāram Bensonam piederošo 'Ferrari' sliktā stāvoklī  (58)
30.maijs 2017 16:43
Nākamajā otrdienā, 6. jūnijā, zvērinātais tiesu izpildītājs Andris Spore Rīgā izsolīs bijušā miljonāra Māra Bensona itāliešu superauto " Ferrari 456 GT" samērā sliktā tehniskajā stāvoklī ar sākuma cenu pieci tūkstoši eiro.