Horvātija

Horvātija

Horvātija ir valsts Eiropas dienvidaustrumos, Balkānu kalnu reģionā, kura izveidojās 20.gadsimta deviņdesmito gadu sākumā, pēc nežēlīga pilsoņu kara, atdaloties no bijušās Dienvidslāvijas federācijas. Horvātija ir pazīstama ar saviem sasniegumiem sportā un attīstītu tūrisma industriju. 2013.gada 1.jūlijā Horvātija kļuva par 28. Eiropas Savienības dalībvalsti.

Populārākie raksti
Visiem svētkiem pienāk gals! 7 slaveni kūrorti, kur tagad svilpo vējš, jo cilvēku nav  (11)
11.novembris 2015 14:06
Kūrorti un sanatorijas ir viens no galvenajiem tūristu magnētiem labām brīvdienām visā pasaulē. Tur pulcējas gan turīgie, gan tie, kas ilgi krājuši, lai beidzot baudītu pelnītu atpūtu. Kūrorts parasti ir īpaša pasaulīte, kurā valda prieks, līksmība un svētki. Kurš gan nav dzirdējis par jestriem kūrortu romāniem?
Deviņas brīnišķīgas valstis, kur ceļošana ir ļoti lēta  (5)
27.septembris 2016 19:21
27. septembrī pasaulē atzīmē Tūrisma dienu. Pēdējos gados ceļošana ir strauji attīstījusies un sen vairs nav luksusa lieta, kas pieejama tikai turīgajiem. Lai to pierādītu, metam izaicinājumu tiem, kuri apgalvo, ka ceļošana ir pārāk dārgs prieks, un piedāvājam deviņas izcili skaistas valstis, kur tūristi var atļauties doties arī ar pavisam nelieliem līdzekļiem maciņā.
10 pasaulē populāras pamestās militārās bāzes  (5)
23.maijs 2016 00:04
Domstarpību atrisināšana starp valstīm un dažādiem politiskajiem spēkiem gadu tūkstošiem nozīmējusi karu. Pat attīstoties diplomātijai, karš joprojām saglabājās kā pašsaprotams galējais solis, lai notikumus pavērstu par labu sev, tomēr pēc Aukstā kara šķita, ka plaša karadarbība vismaz starp lielvarām vairs nav iespējama un daudzas reiz uzbūvētās militārās bāzes tika pamestas.