Iekšlietu ministrija

Iekšlietu ministrija

Iekšlietu ministrija ir vadošā valsts pārvaldes iestāde iekšlietu nozarē, kas pārvalda noziedzības apkarošanas, sabiedriskās kārtības un drošības aizsardzības, personas tiesību un likumīgo interešu aizsardzības, valsts robežas drošības, ugunsdrošības, ugunsdzēsības, glābšanas, civilās aizsardzības, iedzīvotāju uzskaites un dokumentēšanas, kā arī migrācijas apakšnozares.

Populārākie raksti
Šķetinot šausmu stāstu: kas slēpjas aiz 'Zilā vaļa' Krievijā un kas – Latvijā?  (64)
28.aprīlis 2017 00:15
"Latvijā strauji izplatās nāves spēle" – šādi un līdzīgi dramatiski virsraksti šogad parādījās dažādos Latvijas medijos, lai gan ir pamats šaubām par ziņotā atbilsmi realitātei. Izsekojot tēmas evolūcijai Krievijā un Latvijā, Vidzemes Augstskolas pētnieki Jānis Buholcs un Solvita Denisa-Liepniece secinājuši, ka mediju iedzīvinātais satraukums par pusaudžu it kā masveida nāves gadījumiem var kļūt arī par spēcīgu politisku instrumentu.
Glābšanas darbus sagruvušajā 'Maxima' ēkā pārtrauc; nav cerību atrast izdzīvojušos  (623)
23.novembris 2013 19:42
Pēc trešā iegruvuma Zolitūdes lielveikalā "Maxima", kas notika sestdien vakarā, nolemts līdz svētdienas rītam pārtraukt glābšanas darbus, preses konferencē paziņoja Iekšlietu ministrijas valsts sekretāre Ilze Pētersone-Godmane.
Kā Eritreja kļuva par 'Āfrikas Ziemeļkoreju'  (38)
12.februāris 2016 00:02
Tieši pirms nedēļas Latvijā ieradās pirmie bēgļi no Eritrejas – mamma, tētis un pirmskolas vecuma bērns. Viņi Rīgā ielidoja kopā ar sīriešu ģimeni, visi kopā kļūstot par pirmajiem Latvijas uzņemtajiem patvēruma meklētājiem saskaņā ar Eiropas Savienības pārvietošanas programmu.