Iepirkšanās

Populārākie raksti
Kādreizējā karaliste un vampīru zeme Rumānija. Ko tur apskatīt?  (2)
02.jūnijs 2017 16:44
Rumānija daudziem asociējas ar leģendu, ka tur reiz esot dzīvojis vampīrs Drakula. Valsts noslēpumaino gaisotni papildina arī bagātā vēsture – tā reiz bijusi karaliste. Arī iespaidīgās dabas ainavas un arhitektūras celtnes neatstās vienaldzīgos. Rumānija mēdz pārsteigt un likt sevi apbrīnot – Jautrie kapi, pilis, galvu reibinošs ceļš kalnos un daudz kas cits, ko katram pašam savām acīm jāatklāj.
Bērns veikalā sabojā preci – vai vecākiem par to jāmaksā?  (20)
28.septembris 2016 18:08
Mazu bērnu vecāki zina, ka dažreiz veikalā savas atvases roķeles savaldīt ir grūti, ja ne neiespējami. Un kārdinājums ir tik liels – veikalu plauktos zibinās tik daudz krāsainu iepakojumu. Vai arī veikali ir tik pārblīvēti ar precēm un plauktu izvietojums tik ciešs, ka preces teju pašas nāk virsū.
Krāmu tirdziņi Rīgā: vietas, kur vērts meklēt papildinājumus interjeram  (1)
26.marts 2015 20:22
Krāmu tirdziņu kultūra citviet noteikti nav nekas svešs, gluži pretēji – tā ir neatņemama brīvdienu pavadīšanas sastāvdaļa, tāpēc jo īpaši liels prieks, ka arī Latvijā šī tradīcija ar veco lietu atdzimšanu jaunā gaismā, kļūst arvien aktuālāka. Ja vēlies izbaudīt šo burvību ar pērļu medībām savam mājoklim, jo visi gribam pavasarī kaut ko jaunu un skaistu, tad iepazīsti vietas, kur to var īstenot.