Ieva Adamss

Ieva Adamss

Ieva Adamss ir latviešu mediju darbone, RISEBA un žurnālistu skolas "Artek" pasniedzēja. Tāpat arī Adamss tiek dēvēta par radiogeišu, kā arī aktīvi iesaistās dažādos modes un stila pasākumos.

Populārākie raksti
Septiņi populāri latvieši – geji un biseksuāļi  (363)
12.jūlijs 2013 14:19
Šonedēļ, viesojoties radiostacijas Boom FM studijā, blogeris Deniss Ševeļovs atzina, ka vēl ilgi būs gejs, jo to nav iespējams mainīt , un šī paziņojuma sakarā DELFI Izklaide no milzīgā geju pūļa apkopoja tos sabiedrībā zināmo cilvēku stāstus, kuri bijuši pietiekami drosmīgi, lai atklāti runātu par savu netradicionālo orientāciju un atzītos, ka ir homoseksuāli vai biseksuāli.
Kādas fobijas ir Latvijā slaveniem cilvēkiem  (36)
15.janvāris 2013 15:53
Arī sabiedrībā zināmi cilvēki nav izņēmums, kad ir runa par dažādām vājībām vai bailēm un pat fobijām. Kā izrādās, Latvijas slavenības bieži vien cieš no akrofobijas jeb bailēm no augstuma, kas ir arī viena no izplatītākajām fobijām pasaulē.
Foto: Kā slavenības 'Positivus' festivālā līksmoja  (47)
17.jūlijs 2017 09:35
Aizvadītajā nedēļas nogalē Salacgrīvā norisinājās festivāls "Positivus", kuru plašā pulkā apmeklēja arī sabiedrībā zināmas personas. Daži arī nekautrējās atzīt – tā ir viņu pirmā reize lielajā brīvdabas pasākumā.