Ieva Puķe

Populārākie raksti
Izrādes apskats: 'Meistars un Margarita'. Rogas versija  (6)
09.oktobris 2015 08:02
Vēlme iestudēt vienu no pasaulē slavenākajiem, vairāk pētītākajiem 20. gadsimtā tapušajiem romāniem – Mihaila Bulgakova "Meistaru un Margaritu" – apliecina Indras Rogas kā režisores drosmi un, nenoliedzami, arī ambīcijas.
Par suņiem un cilvēkiem. Jāņa Norda filmas 'Ar putām uz lūpām' recenzija  (14)
27.novembris 2017 05:22
Iespējams, tā ir tikai sagadīšanās, taču faktiski visās šogad iznākušajās pašmāju spēlfilmās uzmanības centrā ir peripetijas ģimenē – te ir gan mūžvecās paaudžu saskarsmes problēmas Vara Braslas ģimenes komēdijā "Vectēvs, kas bīstamāks par datoru", gan laulātā pāra greizsirdības drāma Aika Karapetjana mistikas trillerī "Pirmdzimtais" un neparasti dzimtas noslēpumi Staņislava Tokalova ar fantastikas elementiem piesātinātajā "Tas, ko viņi neredz". Arī Jānis Nords ar savu jaunāko filmu paspējis ielēkt aizejošā gada kino vilcienā, piedāvājot skatītāju uzmanībai ģimenes attiecību trilleri.
Ja divu savienībā ienāk trešais. Signe Meirāne skaidro – atbildīgi ir abi
02.novembris 2017 12:23
Nereti mēdz gadīties, ka, gadiem ejot, attiecībās nespēj saglabāties jaunības dienu kvēlojošā uguntiņa. Un dažkārt divu savienībā ienāk trešais. Vai var noteikt, kurš pie tā ir vainīgs? Kā šādas situācijas novērst? Un vai vienmēr tas patiesībā ir tik slikti? Par šiem jautājumiem sarunu šovā " Starp mums runājot " diskutē kulināre Signe Meirāne un aktrise Ieva Puķe .