IKEA

IKEA

IKEA ir Zviedrijas mājas interjera preču ražotājs. Kompānijai ir veikali vairākās pasaules valstīs. Uzņēmums dibināts 1943. gadā un sākotnēji tika pārdotas dažādas sīkpreces, taču laika gaitā IKEA attīstījās un kļuva par vienu no pasaules ietekmīgākajiem mēbeļu izplatītājiem.

Populārākie raksti
Eiropas 10 turīgākie cilvēki un ģimenes  (27)
10.decembris 2016 08:02
Politiskā stabilitāte ir viens no stūrakmeņiem turīgo cilvēku sirdsmieram. Portāls "Business Insider" apkopojis datus par 10 bagātākajiem Eiropā dzimušajiem vai tajā dzīvojošajiem cilvēkiem un viņu ģimenēm, prognozējot, ka " Brexit " un populisma uzplaukums daudzviet Eiropā šo sarakstu nākamgad, iespējams, krasi pārvērtīs.
34 tūkstoši kvadrātmetru un pusmiljons ceļu uzlabošanai – milzis IKEA ienāks Latvijā  (214)
31.janvāris 2017 12:40
IKEA lielveikala būvniecība Rīgas pievārtē tiks sākta šī gada maijā un veikalu plānots atklāt 2018. gada augusta nogalē, otrdien preses konferencē Rīgas domē (RD) pastāstīja IKEA veikala īpašnieka SIA ''Paul Mason Properties'' priekšsēdētājs Sigurdurs Palmasons.
'Pepsi', 'Adidas', 'Google' – kas slēpjas aiz slaveno zīmolu nosaukumiem  (10)
07.maijs 2017 10:16
Lai gan tādu zīmolu kā " Google ", " Nike " un "Rolex" nosaukumi šķiet pierasti un pašsaprotami, ceļš pie pazīstamajiem vārdiem nav bijis viegls un bieži vien izrādījies misēkļu pilns. Portāls "Business Insider" apkopojis stāstus par vairāku populāro zīmolu nosaukumu izcelsmi.