Ikers Kasiljass

Ikers Kasiljass

Ikers Kasiljass ir pasaulslavens spāņu futbolists, kurš spēlē vārtsarga pozīcijā. Visu savu karjeru futbolists pavadījis leģendārā Spānijas kluba Madrides "Real" sistēmā, kā arī kopš 2000. gada vārtsargs pārstāv Spānijas valstsvienību. Kopā ar "Real" Kasiljass vairākkārt izcīnījis Spānijas čempiontitulu, kļuvis par UEFA Čempionu līgas uzvarētāju, kā arī uzvarējis citos prestižos turnīros, savukārt ar Spānijas izlasi viņš kļuvis gan par pasaules, gan Eiropas čempionu. Tāpat arī karjeras laikā Kasiljass saņēmis daudzus individuālos apbalvojumus.

Populārākie raksti
TOP 5 slavenākās futbola komandas, kas spēlējušas Rīgā  (2)
12.jūnijs 2015 06:56
Latvijas futbola izlase piektdien aizvadīs 2016.gada Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīra spēli pret spēcīgo Nīderlandes valstsvienību, un tā būs viena no slavenākajām komandām, kas spēlējusi Rīgas futbola laukumos.
Pasaules futbola zvaigznes piemin traģiski bojā gājušos 'Chapecoense' spēlētājus
29.novembris 2016 16:24
Pasaules futbola zvaigznes publiski paudušas savas sēras par traģiskajā aviokatastrofā bojāgājušajiem Brazīlijas spēcīgākās līgas komandas "Chapecoense" futbolistiem.
Kasiljass atkārto Latvijas futbola izlases pussarga Astafjeva rekordu  (3)
28.marts 2016 11:59
Pieredzējušais spāņu vārtsargs Ikers Kasiljass atkārtojis bijušā Latvijas valstsvienības pussarga Vitālija Astafjeva Eiropas rekordu nacionālajā izlasē aizvadīto spēļu skaita ziņā.