Ilga Kreituse

Ilga Kreituse

Ilga Kreituse ir profesore un bijusī politiķe. Karjeras laikā bijusi vairāku Saeimu deputāte, bet no 1995. - 1996. gada strādāja Saeimas priekšsēdētājas amatā. Tāpat arī 1996. kandidēja Latvijas prezidenta vēlēšanās, piekāpjoties atkārtoti ievēlētajam Guntim Ulmanim.

Populārākie raksti
Reira bijusī saistība ar 'Prudentia' liecina par interešu konfliktu; jādemisionē valdībai, pārliecināta politoloģe  (132)
04.novembris 2015 21:15
Finanšu ministra Jāņa Reira ( V) bijusī saistība ar konsultantu " Prudentia ", kura ieteikto Vācijas uzņēmēju valdība otrdien apstiprināja par Latvijas nacionālās lidsabiedrības " airBaltic " finanšu investoru, izraisa ļoti lielas pārdomas par šīs sabiedrības atklātību un darbību, jo tas ir sava veida interešu konflikts, trešdien Latvijas Televīzijas raidījumā "Panorāma" sacīja politoloģe Rīgas Stradiņa Universitātes profesore Ilga Kreituse .
Premjera izvēle - Spēka cīņa starp 'Vienotību' un prezidentu, uzskata Kreituse  (203)
11.decembris 2013 21:49
Izvēloties premjera amata kandidātus, "Vienotība" prezidentam piedāvā spēka cīņu, lai noskaidrotu, kurš stiprāks, LTV raidījumā "Sastrēgumstunda" sacīja Rīgas Stradiņa universitātes profesore Ilga Kreituse .
Nesaskaņas 'Vienotībā' iezīmē iespējamo ietekmes maiņu partijā  (30)
08.oktobris 2014 21:44
Atsevišķi politiķi un arī politologi norāda uz iespējamo ietekmes maiņu un arī nesaskaņām partijā " Vienotība ", savukārt politiskā spēka pārstāvji to oficiāli noliedz.