Iļja Kovaļčuks

Iļja Kovaļčuks

Iļja Kovaļčuks ir pasaulslavens krievu hokejists, kurš spēlē uzbrucēja pozīcijā. Lielāko daļu karjeras aizvadīja Nacionālās hokeja līgas (NHL) klubā Atlantas "Trashers", taču kopš 2010. gada spēlē Ņūdžersijas "Devils" komandā. Krievijas valstsvienības sastāvā vairākas reizes ir kļuvis par pasaules čempionu. Kovaļčuks karjeras laikā saņēmis vairākus individuālos apbalvojumus.

Populārākie raksti
Negaidītākās atvadas no sporta  (4)
25.marts 2015 19:19
Tas, ka sportistu karjerai reiz pienāk gals, pats par sevi nav nekas īpašs - katram pienāk laiks aiziet pensijā, kad uzvaras un medaļas kļūst aizvien neaizsniedzamākas un jādod vieta jaunajai paaudzei. Tomēr nereti gadās, ka paziņojumi par aiziešanu no sporta šokē gan līdzjutējus, gan medijus - tik negaidīti un it kā nelaikā tie ir.
Gudļevskis, Selanne un Kanāda - Soču olimpisko hokeja varoņu TOP 7  (16)
24.februāris 2014 17:58
XXII Ziemas olimpisko spēļu hokeja spēles bija visu līdzjuteju un masu mediju uzmanības centrā. Hokeja turnīrs ar spriedzi un azartiskām cīņām nelika vilties.
Jauna Latvijas hokeja ēra, slavens treneris un saliedēta izlase – sākas pasaules čempionāts  (59)
05.maijs 2017 00:02
81. pasaules hokeja čempionāts piektdien, 5. maijā, iesākas ar četrām spēlēm, bet Latvijas valstsvienība savu pirmo spēli aizvadīs otrajā spēļu dienā, kad pulksten 13:15 sacentīsies ar Dānijas izlasi.