Ilmārs Latkovskis

Ilmārs Latkovskis

Ilmārs Latkovskis ir latviešu politiķis un žurnālists, kurš politikai pievērsās 2011. gadā, kad tika ievēlēts 11. Saeimā, pārstāvot Nacionālo apvienību "Visu Latvijai!"—"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK". Pirms politiķa karjeras bija LTV raidījuma "Viss notiek" vadītājs.

Populārākie raksti
Negatīvisma ierobežošana un kristīgās vērtības – konsīlijs spriež par Ceturtās atmodas iespējām Latvijā  (237)
05.jūlijs 2017 05:02
Ceturtajai atmodai ir jābūt kā evolūcijai, nevis radikālam procesam, un tās uzdevumi ir: atsvabināt Latvijas iedzīvotājus no kalpa sindroma, iemācīt dzīvot jaunajā pasaulē, sadzīvot ar konkurenci, saprast savu vietu un iespējas, liecina Latvijas Zinātņu akadēmijas (LZA) Humanitāro un sociālo zinātņu nodaļas ekspertu konsīlija slēdziens.
Prezidenta amatam apsver Riekstiņu un Levitu; koalīcijas nevienošanās var nozīmēt valdības krišanu  (276)
03.februāris 2015 07:43
Līdz ar Latvijas Reģionu apvienības (LRA) līdera Mārtiņa Bondara izvirzīšanu Valsts prezidenta amatam sākušās atklātas diskusijas par citiem pretendentiem. Kamēr publiski politiķi aicina sabiedrību uz diskusiju par to, kādam jābūt deputātam, aizkulisēs tiek minētas iespējamās kandidatūras, otrdien vēsta laikraksts "Diena".
Dainis Īvāns: Zemeslode griežas kā par spīti  (378)
07.aprīlis 2017 00:10
Laikam jau novēloti saņēmu ziņu, ka ietekmīgs Latvijas sabiedrisko mediju darbinieks Toms Bricis novēlējis "izmirstošās tautfrontiešu sugas pārstāvim Īvānam" doties uz Rīgas cirku un tur "žonglēt ar degošām barikāžu pagalēm". Diemžēl norādītā izsūtījuma vieta slēgta. Arī dzīvnieku priekšnesumus Saeima 30. martā aizliegusi. Kā apsūdzētais varu tikai lūgt pēdējo vārdu ne savai, bet Rīgas cirka un dažu šais dienās apgānītu ideālu aizstāvībai post factum.