Ilmārs Poikāns

Ilmārs Poikāns

Ilmārs Poikāns ir latviešu uzņēmējs un Latvijas Universitātes Matemātikas un informātikas institūta Mākslīgā intelekta laboratorijas pētnieks, kurš kļuva pazīstams kā Valsts ieņēmumu dienesta Elektroniskās deklarēšanas sistēmas datu nopludinātājs Neo. Tāpat arī Poikāns ir uzņēmumu "Delibero" un "Food Express" īpašnieks.

Redaktors iesaka
Par Gada Eiropas cilvēku Latvijā atzīst Ilmāru Poikānu jeb Neo  (60)
29.decembris 2010 17:59
Sabiedriskā balsojumā par 2010.gada Eiropas cilvēku Latvijā kļuvis Latvijas Universitātes Matemātikas un informātikas institūta Mākslīgā intelekta laboratorijas pētnieks Ilmārs Poikāns , kas kļuva pazīstams kā Valsts ieņēmumu dienesta (VID) Elektroniskās deklarēšanas sistēmas (EDS) datu ieguvējs Neo, informē balsojuma organizētāja Eiropas Kustība Latvijā.
Loskutovs: Neo – Poikāns darbojies viens; izdarīto neuzskata par noziegumu  (256)
13.maijs 2010 18:38
Latvijas Universitātes Matemātikas un informātikas fakultātes pētnieks Ilmārs Poikāns jeb Neo policijai atzinis, ka ieguvis informāciju no Valsts ieņēmumu dienesta (VID) Elektroniskās deklarēšanas sistēmas (EDS), taču noliedz, ka tādā veidā būtu izdarījis noziegumu, jo ir pārliecināts, ka darījis to sabiedrības labā.
Loskutovs: Poikāns atzīst, ka ir Neo  (544)
13.maijs 2010 10:55
Latvijas Universitātes Matemātikas un informātikas institūta pētnieks Ilmārs Poikāns atzinis, ka viņš slēpies aiz virtuālās personas Neo vārda, portālam "Delfi" apstiprināja viņa advokāts Aleksejs Loskutovs.