Ilze Viņķele

Ilze Viņķele

Ilze Viņķele ir latviešu politiķe, kura pārstāv partiju "Vienotība". Karjeras laikā bijusi vairāku Saeimu deputāte, kā arī strādājusi Latvijas labklājības ministres amatā. Pirms pievienošanās "Vienotībai" 2011. gadā bijusi "Tēvzemei un Brīvībai/LNNK" un "Pilsoniskās savienības" biedre.

Redaktors iesaka
Viņķele sola jaunu nodarbinātības politikas piedāvājumu; padomāt arī par pirmspensijas vecuma cilvēkiem  (95)
30.marts 2012 23:32
Maijā valdība nāks klajā ar jaunu nodarbinātības politikas piedāvājumu, kurā būs padomāts arī par darba iespēju radīšanu pirmspensijas vecuma cilvēkiem, šodien Latvijas Brīvo arodbiedrību savienības (LBAS) Liepājas arodbiedrību centrā notikušajā diskusijā solīja labklājības ministre Ilze Viņķele (V).
LM piedāvā pensionēšanās vecumu paaugstināt lēnāk; neatkāpjas no 2014.gada  (234)
07.marts 2012 13:32
Labklājības ministrija (LM) izteikusi priekšlikumu pensionēšanās vecumu paaugstināt ilgākā laika posmā, līdz tiek sasniegti 65 gadi, ko ministre Ilze Viņķele (V) uzskata par kompromisa variantu ar tiem, kas plānotajai reformai nav piekrituši.
'Delfi' intervija ar labklājības ministri Ilzi Viņķeli: Pensijas līdz 180 latiem neplānojam aiztikt, par lielākām domāsim  (558)
04.novembris 2011 05:00
Patlaban galvenais darbs valdības dienaskārtībā ir 2012.gada valsts budžeta izstrāde, intervijā portālam "Delfi" saka jaunā labklājības ministre Ilze Viņķele (V). Pabalstu un pensiju mazināšana nākamgad, pēc ministres teiktā, nav plānota. Savukārt 2013.gadā varētu būt izmaiņas gan ģimenes valsts pabalstā, gan arī pensiju piemaksās. Tie pensionāri, kuri vecuma pensijā kopā ar piemaksu saņem mazāk par 180 latiem mēnesī, gan var gulēt mierīgi, jo šādām pensijām jaunās ministres ieskatā piemaksa nav mazināma.