Ina Druviete

Ina Druviete

Ina Druviete ir latviešu politiķe, kura pārstāv partiju "Vienotība". Karjeras laikā bijusi vairāku Saeimu deputāte, kā arī no 2004. līdz 2006. gadam strādāja Izglītības un zinātnes ministres amatā.

Populārākie raksti
Paaudze bez loģiskās domāšanas jeb šokējošie matemātikas eksāmenu rezultāti  (184)
08.jūlijs 2016 00:02
Daudziem skolēniem matemātika pēdējos gados padodas visai smagi, liecina centralizēto eksāmenu rezultāti. Vai mūsdienu jaunā paaudze paliek arvien dumjāka, vai pie vainas vājajiem šī priekšmeta eksāmenu rezultātiem būtu pedagogu neprofesionalitāte, vai arī uzdevumi tiek veidoti pārāk sarežģīti? Viena no versijām - skolēni spēj samērā labi apgūt vielu, taču ar tās pielietošanu viņiem iet visai grūti.
Gapoņenko Rīgā piesaka 'vietējo Maidanu'  (759)
19.aprīlis 2014 11:16
Organizācija "Nepilsoņu kongress" 25.aprīlī plāno rīkot koncertu ar nosaukumu "Mēs esam par pārmaiņām", kas būšot veltīts arī nepilsoņu jautājumam un izglītībai krievu valodā, savukārt viens no "Nepilsoņu kongresa" pārstāvjiem Aleksandrs Gapoņenko šo pasākumu sociālajos tīklos jau pozicionējis kā "vietējo Maidanu".
Apstiprināta Laimdotas Straujumas valdība (Teksta tiešraides arhīvs)  (278)
22.janvāris 2014 03:32
Trešdien Saeimas ārkārtas sēdē parlaments par Ministru prezidenti apstiprināja Laimdotu Straujumu (V). Viņa būs pirmā sieviete, kam uzticēta Latvijas Republikas valdības vadīšana.